si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

WilkinsonCount: 1

Wilkinson Sword: počiatky nemeckej spoločnosti

História spoločnosti Wilkinson Sword sa začala písať na konci 18. storočia. Bola založená v roku 1772 v Londýne. Počas svojej existencie sa Wilkinson Sword všeobecne rozšíril do celého sveta, dnes je jeho výroba sústredená v Nemecku. V roku 1804 bola spoločnosť oficiálnym výrobcom zbraní za vlády kráľa Juraja III. Počas svojej existencie spoločnosť vyrábala najrôznejšie výrobky: od záhradných nožníc po motocykle, od mečov po písacie stroje.


Čepele Wilkinson Sword pre jemné a efektívne oholenie

V roku 1962 začala značka vyrábať čepele z nehrdzavejúcej ocele. Stáli o niečo viac ako čepele iných spoločností, pretože sa dali použiť do týždňa. Spoločnosť získala veľký podiel na trhu, ale konkurenti na to rýchlo zareagovali a začali na trh uvádzať svoje vlastné nerezové čepele. Wilkinson Sword si však zachoval svoje dominantné postavenie medzi výrobcami čepelí z nehrdzavejúcej ocele a dodnes sa teší veľkej obľube medzi mužmi po celom svete.


Čepele Wilkinson Sword navyše veľmi kĺžu po pokožke, a preto sú ideálne pre mužov s citlivou pokožkou. Čepele zároveň poskytujú čo najbližšie oholenie aj na hrubých štetinách.


Originálne výrobky Wilkinson Sword si na Slovensku môžete kúpiť na stránke beautydepot.sk. V našom internetovom obchode je možnosť kúpiť si náhradné čepele a holiace strojčeky anglickej značky. Výrobky Wilkinson Sword Slovakia sú kvalitné žiletky a čepele, ktoré uľahčia a zabezpečia holenie.

Show more Hide more