Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Wahl
Wahl Detailer Cordless Li Gold Edition Trimmer
Wahl

Wahl Detailer Cordless Li Gold Edition Trimmer

Bezdrôtový strihací stroj Wahl Detailer Li Gold Edition je vysoko kvalitný strihací stroj vyrobený spoločnosťou Wahl, ktorá má viac ako 100-ročnú tradíciu vo výrobe profesionálnych zariadení na strihanie vlasov. Či už ide o strihače vlasov alebo zastrihávače, produkty Wahl sú synonymom presnosti a kvality. Zastrihávač, nazývaný aj kontúrovací stroj, vyniká presnosťou strihacej hlavy. Technológia Zero-Gap umožňuje ultra krátky tvar strihu, podobný ako pri holení.

  • Ergonomický tvar stroja robí prácu obzvlášť praktickou a pohodlnou. Integrovaná lítium-iónová batéria zaisťuje dlhú životnosť a technológiu rýchleho nabíjania. Nabíjacia stanica je kompaktná a stabilná a otočná zástrčka kábla uľahčuje umiestnenie zariadenia v stiesnených priestoroch.
  • Wahl Detailer Li Gold Edition obsahuje tri ďalšie nadstavce, ktoré umožňujú variabilnú hĺbku rezu od 1,5 mm do 4,5 mm. Súprava obsahuje aj veľkú a malú čistiacu kefku, fľaštičku s jemným olejom a nabíjací kábel.
  • T-čepel' poskytuje 360-stupňový výhľad počas strihania, čo umožňuje úplný pohľad bez ohľadu na polohu stroja. S bezdrôtovou edíciou Wahl Detailer Li Gold Edition je možné vytvoriť akýkoľvek štýl, ako sú vzory, vyblednutie alebo tetovanie vlasov a mnoho ďalších precíznych detailov.
  • Pevné T-čepele z titánu a potiahnuté DLC, ktoré zaručujú maximálnu presnosť a umožňujú dokončiť dizajn vlasovza kratší čas. Efektívna batéria s dlhou výdržou poskytuje približne 14 minút prevádzky na každých 5 minút nabíjania. T-čepele sú vyrobené z vysoko uhlíkovej ocele s titánovým a DLC povlakom, čo znamená “Diamantový uhlík”, povlak, ktorý poskytuje neporovnateľné vlastnosti, ako je nízke trenie, vysoká tvrdosť a odolnosť proti korózii.
  • Bezdrôtová edícia Wahl Detailer Li Gold Edition má napätie 100-240V, rotačný motor 6800 RPM a lítium-iónovú batériu, ktorá zaručuje až 100 minút používania pri 60 minútach nabíjania. Zariadenie má dĺžku rezu 0,4 mm, šírku rezu 40,6 mm a kábel dlhý 2,4 m. Hmotnosť strojčeka je 186 gramov a obsahuje tri vodiace hrebene 1,5 mm, 3 mm a 4,5 mm.
€205,00 €199,99