Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Moser
Výkonný strihací strojček na vlasy Moser Primat 1230-0051 White
Moser

Výkonný strihací strojček na vlasy Moser Primat 1230-0051 White

Moser Primat 1230-0051 je výkonný profesionálny zastrihávač vlasov, ktorý je vhodný pre absolútne akúkoľvek úlohu a ľahko si s ňou poradí. Model je vybavený kyvadlovým elektromotorom a obsahuje všetky potrebné funkcie a vlastnosti, ktoré potrebuje moderný stylista alebo kaderník. Model je najvýkonnejším z radu vibračných strojov Moser.

Strihač Moser Primat je vybavený blokom nožov série Star Blade so šírkou 46 mm s minimálnym zastrihnutím vlasov 0,7 mm. Jedná sa o vysokokvalitnú oceľ, ktorá má patentovanú technológiu vysoko presného brúsenia, vďaka ktorej nože zostávajú presné po dlhú dobu a pri správnej starostlivosti vydržia roky pri každodennej práci. Blok nožov je namontovaný na patentovanom mechanizme dĺžky strihu vlasov MultiClick®, ktorý umožňuje zväčšiť dĺžku strihu od 0,7 do 3 mm. Takto môžete pridať až 3 mm dĺžky rezu na každú trysku aj bez nej a získať dokonalé prechody bez „krokov“. Strojček je veľmi funkčný, preto obchod beautydepot.sk odporúča tento model do pracovného aj študentského strihu. Stojí za zmienku, že model je tiež veľmi populárny medzi domácimi spotrebiteľmi, ktorí hľadajú dobrý výkonný sieťový stroj s vynikajúcou kvalitou a primeranou cenou.

Moser Primat Titan 1230-0051 je sieťový strojček, ktorý využíva profesionálny 15W pivotový motor. Takýto motor má upravenú konštrukciu a zvýšený výkon v porovnaní s tradičnými AC vibračnými motormi. Otočný motor výkonný, odolný, umožňuje dosiahnuť najlepší rezný výkon.

Dizajn modelu je veľmi jednoduchý, tvarovaný ako kvapka vody. Ergonomický tvar tela nespôsobuje nepohodlie, stroj „sedí“ s istotou v ruke, presnosť rezu je dobrá. Nuance v hmotnosti stroja - v porovnaní s modelmi série 1400 váži Moser Primat o 100 gramov viac, čo môže pri prvom použití spôsobiť určité nepohodlie, ktoré je ľahko kompenzované silou a výkonom stroja . Model je vybavený dlhým napájacím káblom a pútkom na zavesenie.

Vlastnosti stroja Moser Primat 1230-0051:

  • Výkonný sieťový model
  • 15W otočný motor
  • Blok na nože Star Blade široký 46 mm
  • Minimálny rez 0,7 mm
  • MultiClick® - úprava dĺžky strihu vlasov od 0,7 do 3 mm
  • Napájací kábel 3 metre so slučkou

V cene:

Strihací strojček na vlasy Moser Primat 1230-0051 White

Dokumentácia

2 strihacie hlavy: 4,5 a 9 mm

Olej a čistiaca kefka

€90,00 €75,00