Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Angry beards
Vosk na bradu a fuzy Angry Beards 30ml
Angry beards

Vosk na bradu a fuzy Angry Beards 30ml

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Poctivý český výrobok

Dokonalý styling fúzov

Film proti pôsobeniu slunečných lúčov a negativným okolitým vplyvom

Jemná voskovo-exotická vôňa

Dóza zo špeciálného fialového skla


Hneď na úvod hovoríme, že vosk NENÍ na „knír“. Pokud si chcete urobiť francuzáka, tak musíte siahnuť po konkurenci. Toto je Beard Wax a je preto, aby ste francuzáky dostávali a nie robili. Vosk je určený pre tých, ktorí potrebujú zkrotiť neposlušné fúzy a zrovnať je do laty. O tvar a lesk sa stará včelí vosk s lanolinom. Nezanecháva žiadne viditeľné stopy, naopak vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá chráni pred nehostinnými vplyvmi či slniečkom.


Zloženie

Vosk je čisto na styling fúzov. Preto sú v ňom nejvíce obsiahnuté dve zložky, ktoré by podľa nás každý dobrý vosk mal mať a to je včelí vosk a lanolin. Povedali sme si ale, že to posunieme ďalej a pridali do neho aj dva dokonalé oleje a to arganový a mandľový. Vďaka ním má vosk akurátnu tuhost a navyše nimi fúzy vyživíte. Pár slov o každej zložke si môžete prečítať na blogu.

Používánie

Vyškrábnete prstom potrebné množstvo vosku, v závislosti na dĺžke fúzov. Vložte medzi prsty, trením dôkladne rozohrejte a rozmelnite. Potom rovnomerne naneste na fúzy. Použite vždy, keď budete chcieť fúzom dodať tvar a sebe šmrnc.


€10,90