Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Lucky Tiger
Voda po holeni Lucky Tiger Aftershave & Face Tonic 236ml
Lucky Tiger

Voda po holeni Lucky Tiger Aftershave & Face Tonic 236ml

Upokojujúca a tónovaná pleť s Lucky tiger aftershave & face tonic, jej príjemná vôňa dodá vašej pleti úľavu po holení. Aplikujte ho po oholení alebo kedykoľvek počas dňa na pokožku, ktorá vyzerá a cíti sa skvele!

Tento moderný spôsob po holení dokončí proces čistenia a holenia a upokojuje, tonizuje a osviežuje pokožku, ktorá je definovaná a presvedčená.

Príjemná, pomarančová, mandarinka a grapefruitová vôňa Lucky tiger voda po holení a tonikum tváre sa rozptýli, takže ju môžete doplniť o svoju obľúbenú kolínsku vodu.

Lucky tiger voda po holení a tonikum tváre = kombinácie prírodných rastlinných látok, vrátane:

Aloe Vera - balené s vitamínmi a minerálmi, rovnako ako enzýmy, aloe vera našiel v našom po holení upokojuje a osviežuje pokožku. Aloe Vera tiež hydratuje, zjemňuje a hydratuje pokožku a zároveň zmierňuje svrbenie a opuch podráždenej pokožky, často spôsobené popáleninami.

Calendula - Populárna prírodná bylina, nechtík ochladzuje a opravuje pokožku, pričom omladzuje, zjemňuje a rozjasňuje povrch kože.

Harmanček - upokojuje a zmierňuje podráždenie pokožky pri dopĺňaní a obohacovaní suchých alebo citlivých oblastí. Harmanček tiež rozjasňuje pokožku, aby podporil pekný, žiarivý vzhľad.

Borage Oil - Klinicky dokázané, že pomáha pokožke udržať vlhkosť, borákový olej preniká do povrchu, čím podporuje skutočne hydratovanú a zdravú pokožku.

€20,00