Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Lucky Tiger
Voda na tvár Lucky Tiger Face Wash 236ml
Lucky Tiger

Voda na tvár Lucky Tiger Face Wash 236ml

Tento jemný tekutý čistiaci prípravok Lucky Tiger Liquid Face Wash sa môže používať denne a kedykoľvek počas dňa na čistenie a podnecovanie pokožky pre dobre upravený vzhľad. Lucky tiger kvapalina na umývanie tváre je balena s prírodnými zložkami, ktoré osviežujú a hydratujú pokožku a prepierajú vašu tvár pre dokonalé oholenie pri každej aplikácii.

Denné umývanie tváre Lucky Tiger je formulované s vybranou kombináciou prírodných rastlinných látok, vrátane:

Aloe Vera - balené s vitamínmi a minerálmi, rovnako ako enzýmy, aloe vera našiel v našom každodennom umývaní tváre upokojuje a osviežuje pokožku. Aloe Vera tiež hydratuje, zjemňuje a hydratuje pokožku a zároveň zmierňuje svrbenie a opuch podráždenej pokožky, často spôsobené popáleninami.

Jojoba - Vyživuje a zjemňuje pokožku a zároveň odstraňuje odumretú pokožku, podporuje obnovu buniek a minimalizuje výskyt pórov pokožky.

Uhorka - čerstvý a silný antioxidant, uhorka ochladzuje, osviežuje pokožku a je nevyhnutný pre rast a opravu kožných buniek.

Borage Oil - Klinicky dokázané, že pomáha pokožke udržať vlhkosť, borákový olej preniká do povrchu, čím podporuje skutočne hydratovanú a zdravú pokožku.

€20,00