Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Level 3
Vlasové sérum s aloe vera LV3 Hair Serum 200ml
Level 3

Vlasové sérum s aloe vera LV3 Hair Serum 200ml

Vlasové sérum s aloe vera LV3 Hair Serum 200ml bol vytvoreny pre zlepšenie sily a zdravia akéhokoľvek typu vlasov, ale bez krepovatenia, poletovania a zamotávania. Naplnený aloe vera vyživuje a zdokonaľuje aj suché, poškodené vlasy. Sérum je nelepivý a nemastný produkt, takže vaše vlasy sú jemné a ľahké a zároveň si zachovávajú prirodzený lesk.

Kľúčové vlastnosti

  • S obsahom aloe vera vyživuje, hydratuje a opravuje suché, poškodené vlasy
  • Poskytuje jemnejšie a hladšie vlasy rozčesávaním, skrotením krepovateniu a utesnením rozštiepených končekov
  • Vytvára lesk podobný sklu bez toho, aby zaťažoval vlasy alebo ich mastil
  • Zlepšuje textúru, telo a pohyb a zároveň dodáva osviežujúcu vôňu
  • Používajte na vlhké vlasy na tepelnú ochranu a na suché vlasy na zníženie nadýchanosti

Ak hľadáte vlasové sérum pre krepovité vlasy, povedzte „aloe“ tomuto zloženiu aloe vera. Je to zvodné, ale ľahké sérum, ktoré obnovuje prirodzenú krásu vlasov. Zvyšuje lesk a hebkosť a zároveň vyhladzuje vlasovú kutikulu, aby sa znížilo krepovatenie a štiepenie končekov. Vyživuje a zvlhčuje rastlinnou silou, vďaka čomu je skvelou voľbou pre suché a poškodené vlasy. Navyše posilňuje oslabené vlasy a chráni ich pred tepelným poškodením pri úprave. To všetko a lákavá vôňa? Rozmaznávame vás.

Hviezdnou zložkou tohto séra na opravu vlasov je aloe vera. Aloe vera, ktorá prináša celý zoznam úžasných výhod, navracia vlasom ich bývalú slávu a dodáva im sviežu vôňu. Dodáva vlhkosť a hydratáciu, ktorú zvládnu aj super suché vlasy. Posilňuje tiež slabé vlasy, aby sa zabránilo ich lámaniu a zároveň opravuje už existujúce poškodenie. Výsledkom je hriva výnimočnej krásy; hodvábne jemné a viditeľne zdravé.

Je to tiež vynikajúce sérum na vlasy proti krepovateniu vlasov, pretože utesňuje vlasovú kutikulu pre hladšiu štruktúru. Rozštiepené konce? nepoznám ich. Nadýchané vlasy, nie tam. Tangles = popletené. Rozhodujúce je, že sérum vyhladzuje nechtovú kožtičku bez sploštenia vášho štýlu, takže hollywoodsky objem je stále v hre. Rovnako aj megawattový lesk, bez ohľadu na to, či sú vaše vlasy rovné, vlnité, kučeravé alebo kučeravé. A hej, vlasové sérum nie je len pre dámy. Takže chlapci, uvidíme, ako si nasadíte lesk.

Pre tých, ktorí majú vzťah k svojim žehličkám, je to vynikajúce sérum na ochranu pred teplom. Pokryje vlasy, aby ich chránil pred poškodením, takže ich môžete upravovať bez starostlivosti. Sérum je ideálne na nanášanie na vlasy klienta pred a po stylingu; veľkosť fľaše ponúka veľkú hodnotu pre váš obchod. Ak sú vaším cieľom jemné, lesklé vlasy bez krepovatenia (dobrý cieľ mať), naše vlasové sérum s aloe vera vám to pomôže dosiahnuť.

Veľkosť: 200 ml.


Ako použiť

Napumpujte 1-2 kvapky séra do dlaní

Pretrite si ruky, aby sa sérum zohrialo

Rozotrite sérum do končekov a stredných dĺžok vlasov

Vyhnite sa nanášaniu séra ku korienkom, pretože to spôsobí, že vlasy budú vyzerať mastné

€10,00