Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Level 3
Vlasové samodržiace natáčky na suchý zips LV3 Hair Grip 4 ks
Level 3

Vlasové samodržiace natáčky na suchý zips LV3 Hair Grip 4 ks

Vlasové samodržiace natáčky na suchý zips LV3 4 kusy - predstavujú inovatívny spôsob, ako udržať vlasy na mieste pri strihaní vlasov alebo dokonca doma.

Či už si nanášate masku na tvár doma alebo pracujete na podrezaní klienta, vlasy vám môžu vážne prekážať. Gumičky do vlasov ponúkajú rýchle riešenie, ale v skutočnosti nie sú vašou atmosférou. Bežné sponky fungujú na väčšinu typov vlasov, no zápasia s hustými alebo super kučeravými vlasmi. Naše vlasové úchytky na suchý zips si však poradia so všetkými typmi vlasov, textúrami a hrúbkami. Jednoducho pritlačte podložku na suchý zips k vlasom a máte hotovo. Pevné uchopenie zaisťuje aj veľké časti vlasov na mieste bez toho, aby došlo k ich poškodeniu alebo zamotaniu. FYI, tieto rukoväte tiež vyzerajú dosť špinavo.

Kľúčové vlastnosti

  • Dizajn na suchý zips drží časti vlasov úhľadne a bezpečne
  • Flexibilné, ale so silným úchopom na uchytenie akéhokoľvek typu vlasov
  • Žiadne zuby, ktoré by mohli poškodiť vlasy alebo sa zamotať
  • Veľkosť dlane pre jednoduchú aplikáciu a odstránenie v suchých vlasoch
  • Umývateľný a opakovane použiteľný, navyše sa môže pochváliť elegantným vzhľadom

Level 3 sponky do vlasov na suchý zips sú nenápadné. Vyrobené z prvotriednej tkaniny na suchý zips, priľnú k vlasom a držia ich pevne na mieste. Keď je čas odstrániť rukoväte, odídu čisto bez trhania vlasov alebo zamotania. S týmito šialene šikovnými podložkami je delenie vlasov najjednoduchšou prácou, ktorú budete robiť celý deň. A všetci sme o jednoduchom živote na L3VEL3.

Pripojte sa k týmto hair stickers vlasov na suchý zips a uvidíte, že vaše ďalšie sponky budú duchom. Vďaka dizajnu stick ‚n‘ go sa vyhýbajú všetkým drámam, ktoré so sebou prinášajú bežné sponky do vlasov. Nemajú žiadne spony na otváranie, čo môže byť zložité, keď sa ponáhľate alebo nosíte nitrilové rukavice. Nemajú žiadne plastové zuby, ktoré by sa mohli zamotať, pretože au. A netrhajú sa ani pri hustých, kučeravých alebo kučeravých vlasoch. Jednoducho sa prilepia, zostanú na mieste počas práce a po dokončení sa vysunú.

Veľkosť podložiek je tiež geniálny ťah. Perfektne padnú do dlane, vďaka čomu sú ideálnymi kaderníkmi pre stylistov, ktorí musia pracovať rýchlo, ale precízne. Široká plocha tampónov zvládne aj tie najhustejšie typy vlasov a udrží veľké časti. Sú to výkonná súprava, ale flexibilná a ľahká pre bezproblémovú a bezbolestnú aplikáciu. Sú tiež umývateľné, takže ich môžete znova používať deň čo deň bez obáv o hygienu.

Tieto úchytky na suchý zips používajte doma, keď si upravujete vlasy alebo nanášate produkty starostlivosti o pleť. Ak ste holič, použite ich na to, aby vám vlasy klientov neprekážali, keď robíte detaily. V balení sú štyri úchyty, takže budete vždy zahalení. Vďaka hladkému vzhľadu a ešte hladšej aplikácii sú tieto rukoväte nevyhnutnosťou pre moderné holičstvo.


Ako použiť

Uchopte podložku a časť vlasov, ktorú potrebujete zaistiť

Položte podložku na vlasy a nechajte suchý zips pôsobiť

Ak chcete odstrániť, jednoducho vysuňte podložku z vlasov


Veľkosť: 11,5*5

Farba: čierna

Množstvo: 4 kusy/sada

€6,00