si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

UppercutCount: 1

Vysoko kvalitná kozmetika pre mužov z Austrálie Uppercut Deluxe.

Uppercut Deluxe je veľmi populárna značka pánskej kozmetiky, ktorú muži z celého sveta ocenili, pretože kvalita a rozmanitosť výrobkov uspokojí aj tých najnáročnejších holičov.

Na začiatku značky sú ľudia, ktorí veľa vedia o kvalitnej osobnej starostlivosti. Sú to dvaja dobrí priatelia Luke Newman a Steve Pursal, ktorí sa od detstva zaujímali o kaderníctvo a služby, ktoré (nie) poskytujú mužom. Zakladatelia sa inšpirovali práve v kaderníctve 50. rokov. Rozhodli sa vytvoriť vlastnú spoločnosť na výrobu pánskej kozmetiky s využitím moderných výrobných technológií a nových prírodných surovín.

Značka nebola vybraná náhodou: Inšpiráciou pre dvoch priateľov bol Lukov starý otec - Willy Uppercut O'Shea. V mladosti bol boxerom zo starej školy, jeho odolnosťou a silnou vôľou a inšpiroval svojho vnuka pri zakladaní spoločnosti Uppercut Deluxe. V priebehu roka spolupracovali s chemikmi na rôznych formách a nakoniec vytvorili svoj prvý produkt - Uppercut Deluxe Pomade.

 

Obrovská ponuka produktov Uppercut Deluxe

Pomada na vlasy, vosk na fúzy, krém na holenie a ďalšie pánske veci. Austrálska značka Uppercut Deluxe ponúka širokú škálu a nádherný výber pánskych šampónov a kozmetiky. Medzi ponúkané produkty patrí sprchový gél, krém na ruky, mydlo, krém na holenie, balzamy po holení a rad stylingových a vlasových prípravkov. K dispozícii je aj rôzne značkové príslušenstvo.

 

Náš obchod ponúka všetky možné matné a lesklé pomady a ďalšie výrobky značky Uppercut Deluxe s dodávkou do všetkých miest na Slovensku: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more