Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
TGS
Toner na tvár The Goodfellas’ smile Uhorka a hamamel 250 ml
TGS

Toner na tvár The Goodfellas’ smile Uhorka a hamamel 250 ml

Toner na tvár The Goodfellas’ smile Uhorka a hamamel 250 ml viditeľne zlepšuje kvalitu pokožky, robí ju jasnejšou, hydratovanejšou a zdravšou. Pleťový toner z himalájskej uhorky nevysušuje a pôsobí ako dokonalý prostriedok na celodennú hydratáciu pokožky, prečisťuje ju, vyrovnáva a obnovuje. Štruktúra pleti bude viditeľne hladšia, póry budú menšie a tón pleti bude rovnomernejší.

Adstringentné, tonizujúce, čistiace, upokojujúce a osviežujúce vlastnosti uhorky sa stretávajú s protizápalovým a regeneračným účinkom destilovaného kvetu hamamelu.

Ako používať uhorkové tonikum:

  1. Aplikujte pomocou vatového tampónu na tvár, aby ste vyčistili, vyrovnali, zjemnili a zvlhčili pokožku kedykoľvek počas dňa, aby pokožka zostala svieža, obnovená a zdravšia.
  2. Alebo pre okamžitú úľavu použite po holení.
  3. Používa sa ako obklad, regeneruje a upokojuje začervenanie, zmierňuje opuchy a zosvetľuje nedokonalosti pokožky.

Pleťové tonikum Goodfellas' smile Cucumber Facial Toner je vyrobené zo 100% prírodných surovín:

  • Extrakt z himalájskej uhorky - Je známe, že osviežujúci a upokojujúci extrakt z uhorky dodáva pokožke vlhkosť, zmierňuje opuchy a začervenanie a aktívne bojuje proti mastnej pokožke.
  • Hamamelis Virginiana - Rozhodujúce pri liečbe zapálenej, podráždenej a poškodenej pokožky. Má tiež silné antioxidačné vlastnosti vďaka svojmu bohatému obsahu tanínu, ktorý môže pomôcť chrániť pokožku pred poškodením pri lokálnej aplikácii.

Zloženie: voda z listov Hamamelis Virginiana, ovocná šťava Cucumis Sativus, glycerín.

Vyrobené v Taliansku

Objem: 250 ml

€10,50