si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

TenaxCount: 1

Tenax: jablko z jablone

O viac ako pol storočia neskôr talianska legenda Proraso uvádza na trh nový rad produktov na starostlivosť o vlasy - Tenax. Charakteristickým rysom jeho dizajnu je nosorožec - symbol odvahy a nesmiernej sily. Táto kozmetika je určená pre rozhodných a sebaistých mužov, ktorí vždy chcú vyzerať štýlovo. S Tenaxom môže každý dosiahnuť štýlový efekt za pár minút.

Novo vytvorená značka Tenax od Proraso sa na trhu pánskej kozmetiky prihlásila len nedávno. Ale napriek tomu si už získal obľubu u mnohých mužov a ponúka prvotriedne produkty na úpravu účesu a čistenie vlasov. Jedná sa o šampón na každodenné použitie, gél na úpravu vlasov, krém na styling vlasov a niekoľko druhov modelovej pomady. Výrobky Tenax sú vhodné pre všetky typy vlasov a rôzne štýly vám umožňujú vytvárať účesy vhodné pre rôzne príležitosti, či už ide o obchodné stretnutie, romantické rande alebo fotografovanie.

 

Tradície, overené technológiou, oceňované miliónmi ľudí.

Títo vynálezci stále experimentujú s technológiou vytvárania vysoko kvalitnej kozmetiky už vyše pol storočia. Dokonalými metódami zachovávajú tradície a dosahujú doteraz nemysliteľné výsledky. Výrobky Tenax zahŕňajú dlhoročné skúsenosti spoločnosti Proraso, obohatené o najnovšie technológie. Napríklad je známe, že styling suší vlasy. Tenax pomade chráni vlasy nielen pred vysychaním, ale tiež ich vyživuje. Všetky výrobky tejto rady sa vyrábajú pridaním prírodných komponentov, vďaka ktorým sú účinnejšie a ekologickejšie.

 

Náš obchod predáva styling na vlasy a šampóny značky Tenax s dodaniem do všetkých miest Slovenskej republiky: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more