si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Taylor of Old Bond Street Royal Forest krém na holenie 150ml

Taylor shaving cream Royal Forest 150ml


  • €15,75

Nový krém na holenie od spoločnosti Taylor of Old Bond Street Royal Forest je zabalený v praktickej plastovej miske so skrutkovacím uzáverom. Lakonický a sofistikovaný dizajn, ktorý je vlastný výrobkom značky, lahodí oku ako obvykle. Čo je vo vnútri?

Stačí len zložiť viečko a neskutočne chladná zmes vrchných tónov vône Royal Forest sa okamžite ponorí do teplej letnej atmosféry. Môžete tu cítiť zrelé jablko, šťavnatý ananás, mierne kyslý bergamot a bobule. Áno, existuje veľa bobúľ! Čierne ríbezle vyniknú viac ako iné. Srdcom vône je jazmín, pačuli, ruža, čierne korenie a náznak brezy. Základné poznámky prehlbujú arómu: dubový mach, ambra, pižmo a vanilka ju robia zmysluplnejšou a upokojujúcou.

Taylor of Old Bond Street mal pre svoje zbierky vždy noblesný názov. A vždy tieto mená čo najviac zodpovedali vnemom, ktoré vyvoláva vôňa ich finančných prostriedkov. Takže je to tu: hojnosť voňavých odtieňov sa vrhá do akéhosi stavu, ktorý sa nedá opísať inak ako prechádzka kráľovským lesom.


SPÔSOB APLIKÁCIE: Krém rozšľahajte do peny štetkou na holenie alebo rukami priamo na tvári. Rovnomerne rozotrite po pokožke. Pred umývaním si masírujte tvár zvyškami krému, aby ste posilnili protizápalové, antibakteriálne a regeneračné účinky.


ZLOŽENIE: Aqua (voda), kyselina stearová, kyselina myristová, hydroxid draselný, kyselina kokosová mastná, glycerín, parfum, vôňa, trietanolamín, hydroxid sodný, fenoxyetanol, etylxylglycerín (parfum obsahuje: linalool, limonén).

Recenzie (0)

Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!