Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Súprava na mužskú tvár Reuzel RR Renew & Hydrate Duo
Reuzel

Súprava na mužskú tvár Reuzel RR Renew & Hydrate Duo

Súprava Reuzel RR Renew & Hydrate Duo na mužskú tvár obsahuje to najnutnejšie ako na ochranu, tak aj na obnovu pokožky tváre pred každodenným pôsobením.

Negatívny vplyv na pokožku majú nepriaznivé podmienky prostredia, stres, nedostatok spánku, nevyvážená výživa. A hoci je mužská dermis hustejšia a hrubšia ako ženská, potrebuje aj správnu a pravidelnú starostlivosť.

Krém pre panov na pokožku okolo očí, ktorý je súčasťou sady Reuzel RR Renew & Hydrate Duo, poskytuje intenzívnu výživu a dlhodobú hydratáciu pokožky, rozjasňuje tmavé kruhy pod očami, odstraňuje suchosť a šupinatenie, vyhladzuje vrásky, spomaľuje proces starnutia.

Hydratačný krém na pansku tvár nasýti dermu vitamínmi, minerálmi a životodarnou vlhkosťou, zmierňuje zápaly a začervenanie, upokojuje podráždenie, chráni pred ultrafialovým žiarením, neutralizuje aktivitu voľných radikálov, odstraňuje opuchy a ochabnutosť, dodáva pocit sviežosti, dodáva pokožka dobre upravený vzhľad. Produkty sa ľahko nanášajú, rýchlo vstrebávajú, nezanechávajú mastný film, vhodné pre všetky typy pleti

€16,95