Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Just for men
Špeciálna farba na vlasy Just For Men Touch of Gray T-55 Black
Just for men

Špeciálna farba na vlasy Just For Men Touch of Gray T-55 Black

Špeciálna farba na vlasy Just For Men Touch of Gray T-55 Black - Najnovšia inovácia vo farbe pánskych vlasov je ideálna na zbavenie sa niektorých sivých vlasov bez toho, aby ste sa ich zbavili naraz. Znížte sivú farbu pre prirodzený, zmiešaný vzhľad na 1 použitie. Pre chlapov, ktorí si chcú zachovať časť svojej šedej, Just For Men® touch of grey® trochu sivej, ale nie všetkej. S týmto jednoduchým, nemiešaným a vyčesávaným zložením vám stačí 5 minút, aby ste okamžite získali vyváženejší, prirodzene zmiešaný vzhľad soli a korenia. Vydrží až 8 týždňov, kým šediny opäť nedorastú. Neviete sa rozhodnúť medzi dvoma odtieňmi? Najprv vyskúšajte ľahší. Vždy môžete ísť tmavšie neskôr.

 • Komfortné zloženie pre pokožku hlavy, bez amoniaku a peroxidu.
 • Účinkuje už za 5 minút.
 • Farba sa nevymyje okamžité.

Najnovšia inovácia vo farbe pánskych vlasov je ideálna na zbavenie sa niektorých sivých vlasov bez toho, aby ste sa ich zbavili naraz.

Touch of Grey, prvá a jediná vlasová kúra vytvorená tak, aby umožnila mužom zachovať si trochu prirodzene vyzerajúcu šedinu. Skvelé pre mužov, ktorí chcú vyzerať čo najlepšie, ale nechcú sa zbaviť všetkej svojej šedi.

Skutočné prvenstvo: prvý pánsky systém bez miešania a neporiadku. Jednoduché ako česanie vlasov. Funguje postupne: pri každej aplikácii používateľ kontroluje, koľko šedej zmizne. Prirodzený vzhľad, ktorý vydrží až 6 týždňov.

Touch of Grey je pokročilý systém farby na vlasy s oxidáciou vzduchom, ktorý je navrhnutý tak, aby odstránil časť šedín spotrebiteľa. Touch of Grey využíva unikátne vysoko účinné základné zloženie v spojení so špecializovanými farbivami, ktoré reagujú so vzdušným kyslíkom namiesto peroxidu vodíka.

Jednoduché použitie: Žiadne miešanie, žiadny neporiadok. Trvá len 5 minút, potom opláchnite. Vyzerať a cítiť sa skvele nebolo nikdy jednoduchšie.

Upozornenie: Touch Of Grey je produkt určený len na 1 aplikáciu, pretože po otvorení reaguje na kyslík. Po otvorení preto použite a potom zlikvidujte zvyšný produkt.

Kľúčové vlastnosti:

 • Jedinečné zloženie bez miešania s patentovaným aplikátorom
 • Nanáša obmedzené množstvo farby – každá aplikácia
 • Farba sa vyvíja počas prvých 24 hodín po aplikácii
 • Ideálne pre mužov, ktorí si chcú zachovať trochu šedej
 • Nevyžaduje sa žiadna príprava. Žiadny neporiadok. Žiadny škodlivý amoniak alebo peroxid.
 • Veľkosť: 40 gramov (permanentná receptúra ​​vydrží 5-6 týždňov)
 • Farba: TOUCH OF GREY T-55 Tip: Neviete sa rozhodnúť medzi dvoma odtieňmi? Najprv vyskúšajte ľahší. Vždy môžete ísť do tmy neskôr.
 • Vyrobené v USA


Inštrukcie

Pred použitím si vždy nezabudnite urobiť 48-hodinový kožný alergický test. Tip na výber odtieňa: Neviete sa rozhodnúť medzi 2 odtieňmi? Najprv vyskúšajte ľahší. Vždy môžete ísť tmavšie neskôr. Máte len trochu šedej? Pre čo najprirodzenejší vzhľad použite najskôr svetlejší odtieň. Máš aj sivé vlasy? Vyskúšajte len pre mužov autostop alebo originálnu receptúru v rovnakom odtieni.

Zloženie produktu:

Voda, kokosový glukozid, aminometylpropanol, izopropylalkohol, karbomér, izopropylacetát, vôňa, trisodná soľ edta, 2-metyl-5-hydroxyetylaminofenol, 1,2,4 trihydroxybenzén, P fenyléndiamín, kyselina erytorbová, aminometylpropanolsulfát P-aminofenol, N,N-bis(2-hydroxyetyl)-P-fenyléndiamínsulfát, cinnamidopropyltrimoniumchlorid.

€13,50