Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Solny sprej na vlasy Reuzel Surf Tonic 355ml
Reuzel

Solny sprej na vlasy Reuzel Surf Tonic 355ml

Toner na vlasy Reuzel Surf Tonic Hair 355ml je chladný sprej s morskou soľou pre ľahkú fixáciu a matný povrch. Tonikum nemá vôňu, aby neprerušilo vôňu vášho obľúbeného kolínska voda.

Reuzel Surf Tonic je ideálny na vytváranie prírodných, mierne potrhaných štýlov s matným povrchom. Zdôrazňuje objem a zvýrazňuje štruktúru účesu. Určené pre mužov s akýmkoľvek typom vlasov. Tonikum je ideálne pre styling stredne dlhých až dlhých účesov.

Soľný tonikum Reuzel Surf Tonic poskytuje ľahkú fixáciu vlasov a dá sa použiť ako samostatný produkt na úpravu účesu. Na dosiahnutie lepšej pevnosti sa odporúča používať tonikum v kombinácii s inými stylermi Reuzel.

Produkt je dodávaný v štýlovej plastovej fľaši vybavenej špeciálnym pumpičkovým dávkovačom na riadenie toku finančných prostriedkov. Poskytuje tiež maximálnu tonickú účinnosť, pretože vyrábaný sprej je koncentrovanejší.

SPÔSOB POUŽITIA: Naneste produkt na mierne vlhké vlasy. Pre účinnejší výber textúry začnite distribuovať produkt od stredu kučer, a nie od koreňov. Pri nanášaní produktu pramene pritlačte, akoby do nich vtierali tonikum. Najprirodzenejší účinok sa dá dosiahnuť, ak nepoužívate fén.

Zloženie: Water (Aqua), Magnesium Sulfate, Propanediol, PVP, Sodium Polystyrene Sulfonate, Sea Salt, Equisetum Arvense Extract, Ethylhexylglycerin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Phenoxyethanol.

Malá fixácia s matným efektom

Bez vône

Zveličuje vašu prirodzenú štruktúru vlasov

€12,50