Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Level 3
Scrub na tvar a telo LV3 Apricot Scrub 500ml
Level 3

Scrub na tvar a telo LV3 Apricot Scrub 500ml

Scrub na tvar a telo LV3 Apricot Scrub 500ml je marhuľový exfoliátor, ktory uvoľňuje póry pre čistú, hladkú a žiarivú pleť.

Marhuľa je známa svojou schopnosťou transformovať problematickú pleť. Je to jemný prírodný peeling, ktorý odstraňuje nečistoty, mastnotu, nečistoty, odumreté kožné bunky a čierne bodky. Je to ovocná krása, ktorá premieňa pleť zo špinavej a matnej na čistú, jemnú a žiarivú. Náš peelingový peeling s marhuľou odvádza všetku tú žiariacu silu a posúva ju o stupeň vyššie. Poskytuje okamžitý rozjasňujúci efekt a aktívne odstraňuje všetky nečistoty, ktoré sa ukrývajú vo vašich póroch. Zlepšuje vzhľad a textúru aj tej najprekrvenejšej pokožky – a na dosiahnutie skvelých výsledkov nemusíte byť profík na tvár.

  • Prírodné marhuľové čiastočky jemne exfoliujú, aby očistili a omladili pokožku
  • Hĺbkovo čistí póry, odstraňuje nečistoty, mastnotu, čierne bodky a nečistoty
  • Odstraňuje odumreté kožné bunky a okamžite rozjasňuje matnú pleť
  • Ideálne pre všetky typy pleti na redukciu vyrážok a výskytu čiernych bodiek
  • Jednoduché použitie doma a skvelá doplnková služba pre klientov vo vašom salóne

LV3 marhuľový peeling využíva ovocnú silu (áno, to je vec), aby sa vaša pokožka leskla. Obsahuje prírodný extrakt z marhuľových jadier, ktorý sa dostane hlboko do pórov, aby odstránil špinu, nečistoty, prebytočný maz a čierne bodky. Odstránia sa aj odumreté kožné bunky a zanechá vám čistú, hladkú a žiarivú pleť. Výsledky sú okamžité, pretože čakanie nie je problém a časom si všimnete redukciu čiernych bodiek a pupienkov. Či už si robíte peeling doma alebo poskytujete kozmetiku vo svojom salóne, je čas na to, aby ste dostali ovocie.

Je to vynikajúci marhuľový peeling na čierne bodky, pretože pôsobí na nečistoty, olej a baktérie, ktoré ich spôsobujú. Čiastočky peelingu sa dostanú priamo do upchatých pórov, odstránia všetky nečistoty a zanechajú pokožku oveľa hladšiu. Už po jednom použití uvidíte rozdiel v štruktúre pokožky. Vážne, skontrolujte to zrkadlo. Vaša pleť bude čistá a čistá, s leskom, ktorý nepochádza z nahromadeného tuku.

Ako jemný exfoliačný marhuľový peeling je tento produkt vhodný pre všetky typy pleti, dokonca aj pre citlivú. Môže sa používať pravidelne, aby ste si udržali svoj novoobjavený jas a udržali sa nad tvrdohlavými čiernymi bodkami. Okrem okamžitého rozjasňujúceho účinku, peeling podporuje dlhodobú žiarivosť tým, že odstraňuje odumreté kožné bunky a umožňuje bunkovú obnovu. Cieľom je omladenie pleti a tento peeling ju vylepšuje na každej úrovni.

Ak ste si teda mysleli, že marhule sú len do ovocných šalátov, zamyslite sa znova. Náš exfoliačný marhuľový peeling vám pomôže dosiahnuť jasnú, jemnú a hladkú pokožku, ktorá ľudí skutočne oslní svojou žiarivosťou. Superveľký hrniec je skvelý na bežné domáce ošetrenie tváre a použitie v salóne. A plodné výsledky hovoria samy za seba.

Ako použiť

Navlhčite pokožku teplou vodou

Naneste malé množstvo peelingu na končeky prstov

Jemne vmasírujte peeling do pokožky pohybom

Vyhnite sa jemnej pokožke okolo očí

Opláchnite tvár čistou, studenou vodou

€10,00