Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Marmara
Šampón na poškodené vlasy Marmara Barber Argan Complex 1150ml
Marmara

Šampón na poškodené vlasy Marmara Barber Argan Complex 1150ml

Šampón Marmara Barber Argan Complex na poškodené vlasy s arganovým olejom z nového radu je kvalitný nástroj pre každodennú starostlivosť o riedke a vyčerpané vlasy. Účinne odstraňuje kožný maz a nečistoty a zanecháva vlasy čisté a hodvábne.

  • Formula pre poškodené vlasy
  • Zloženie obohatené o arganový olej
  • Má osviežujúci účinok na pokožku hlavy

Šampón Marmara Argan Complex obsahuje mikroživiny a tiež arganový olej, látku, ktorá je považovaná za jednu z najúčinnejších výživných zložiek pre vlasy. Tiež obsahuje hydrolyzovaný keratín, silný prírodný zvlhčovač vlasov, ktorý dokáže „opraviť“ poškodenie obnovením integrity a vyhladením šupín vlasov.

Šampón Marmara Barber Argan Complex s vyváženým zložením pomáha vlasom absorbovať a zadržiavať vodu, robí ich pružnejšími po celej dĺžke, pomáha udržiavať zdravý vzhľad a vyživuje vnútornú štruktúru. Zároveň je jeho účinok kumulatívny a časom sa stáva hmatateľnejším. Účinok však trvá aj dlhšie.

Šampón Marmara Argan Complex Šampón na poškodené vlasy dokonale a rýchlo vyčistí vaše vlasy vrátane stylingových produktov. Umožní vám vychutnať si sviežosť a čistotu a jeho príjemná osviežujúca vôňa s jasným ovocným tónom vás naplní energiou a povzbudí.

Ovocná vôňa malín a červených bobúľ

Objem: 1150 ml

Vyrobené v Turecku.

€15,00 €12,50