Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Šampón čistiaci Reuzel Scrub Shampoo 350ml
Reuzel

Šampón čistiaci Reuzel Scrub Shampoo 350ml

Šampón Reuzel Scrub Shampoo 350ml je silná jedinečná kombinácia špičky mäty, aktívnych čistiacich prísad a klasickej tonizačnej zmesi kopyty kopřiv, rozmarínu a prasličky Reuzel. Tento nástroj bol vytvorený legendárnymi holičmi zo Schoremu - legendárnym holandským holičstvom. Stojí za to zdôrazniť, že títo chlapci vedia styling oveľa lepšie ako ktokoľvek iný? Šampón Reuzel Scrub je špeciálne navrhnutý na čistenie pokožky hlavy po stylingu. Ľahko umyl zvyšky aj tých najtrvalejších tvarov a navrátil pokožku k nevinnosti dieťaťa. Ideálny v spojení s denným šampónom Reuzel.

Reuzel čistiaci scrub ľahko odstraňuje aj tie najmocnejšie produkty modelovania založené na vode alebo vosku. Výrobok obsahuje prírodné prísady, ktoré umožňujú jeho použitie bez obmedzení, bez obáv z poškodenia zdravia pokožky hlavy. Vhodný pre všetky typy vlasov.

SPÔSOB POUŽITIA: Šampón-scrub sa používa na jednoduché čistenie vlasov, rovnako ako bežný šampón, bez akýchkoľvek špeciálnych trikov.

ZLOŽENIE: Voda (Aqua), Laurethsulfát sodný, Kokamidopropylbetaín, Hydratovaný oxid kremičitý, polymliečná kyselina, Hamamelis Virginiana (lieska z čarodejníc), extrakt z Urtica dioica (žihľava), extrakt z kvetov kvetu margarínu (Rosemary), extrakt z rozmarínu) Parfum (parfum), akryláty, krížový polymér-4, benzylalkohol, kyselina dehydrooctová, kyselina citrónová, chlorid sodný, hydroxid sodný, lilial, benzylsalicylát, limonén, hexán, škorica, metyl-ionón gama, linalool, Coumarin, citronellol

€14,50