Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Marvis
Sada zubné pasty Marvis Karakum + Rambas + Royal 3x25ml
Marvis

Sada zubné pasty Marvis Karakum + Rambas + Royal 3x25ml

Zubná pasta Marvis Rambas je inšpirovaná plážami a tropickými ostrovmi a vyznačuje sa výraznou chuťou ananásu, broskyne, manga a mäty. Udržiavaním zdravých zubov a ďasien udržuje čerstvý dych a čisté ústa a zároveň si spríjemňuje čistenie zubov. Nachádza sa v prémiovej trubici a vyznačuje sa podrobnými vzormi ovplyvnenými jedinečnou príchuťou.

 

Zubná pasta Marvis Karakum je inšpirovaná riedko osídlenou púšťou Karakum nachádzajúcou sa v Strednej Ázii. Chute kombinujú a vytvárajú exotickú zmes pomaranča, kardamónu a mäty pre sviežu, pikantnú arómu a chuť. Táto zubná pasta bez krutosti, ktorá je zabalená v štýlovej luxusnej trubici, je vyzdobená ilustráciami vytvorenými v súlade s inovatívnymi príchuťami.


Zubná pasta Marvis Royal je inšpirovaná dobrodružstvom cez hlavné mestá západnej kultúry do púští a zvyšku sveta. S chuťou talianskeho citrónového oleja, voňavého ružového extraktu a muškátového orecha je táto vzrušujúca zubná pasta húževnatá, ale zároveň luxusná. Skladuje sa v sofistikovanej trubici a dodáva sa spolu s umeleckými dielami s témou cestovania zubnej pasty.

€9,95