Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Osma
Sada Osma Essentials set 4x15ml
Osma

Sada Osma Essentials set 4x15ml

Osma Laboratoires Essentials Set je ideálny darček pre pána s bradou a fúzmi, ktorí sa chcú o svoje vlasy v tvári viac starať.


Táto darčeková súprava Osma obsahuje:


Osma Laboratoires Face Wash 15ml - je to špeciálny gél na čistenie tváre pre každodennú starostlivosť s jedinečným zložením s tonizačnými, hĺbkovými čistiacimi a antiseptickými vlastnosťami.

Takýto gél na čistenie tváre chráni tvár tváre pred akoukoľvek dennou agresiou pokožky. Obsahuje viac ako 99% zložiek prírodného pôvodu. Fľaša má malé čerpadlo, ktoré uľahčuje použitie!


Osma Laboratoires Pre-Shave Oil 15ml - je špeciálny olej pred holením na základe 4 prírodných olejov: olivový olej, slnečnicový olej, sójový olej a sezamový olej. Tiež je veľmi bohatý na ochranné vitamíny a esenciálne mastné kyseliny. Okrem toho zanecháva pokožku mužov jemnú a zároveň ju počas holenia úplne chráni.


Balzam po holení Osma Laboratoires 15ml - jedinečný balzam používaný po dozrievaní a bohatý na olivový olej, ktorý umožňuje predchádzať suchosti pokožky a chráni tak pokožku mužov hneď po jej narodení.

Tento špeciálny balzam Osma využíva kvetinovú vodu z duba, aby získala najvyššiu ochranu pokožky pred akýmkoľvek podráždením. Obsahuje tiež extrate teflózy, ktorá upokojuje oheň pokožky a obmedzuje pocit ťahania.


Osma Laboratoires Beard Oil 15ml je určený nielen pre brady, pretože chráni a vyživuje samotnú pokožku tváre prírodnými olejmi bohatými na vitamíny a osviežujúce kyseliny, čím posilňuje vonkajšie vrstvy pokožky nemastnou textúrou.

€24,99