si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

ReuzelCount: 1

Reuzel ako čítať a hovoriť/vyslovovať: ROO-ZEL, ale nie Roy-Cel, Rey-zel alebo Ru-Cel’ J

Dnes je domovom Reuzel kultove holičstvo Schorem Haarsnijder en Barbier. Interiér holičstva vtiahne návštevníkov do atmosféry tridsiatych rokov minulého storočia a cenník pozostáva iba z dvoch bodov - strihu a holenia s nebezpečnou britvou. Odráža to celú podstatu prístupu zakladateľov k holičskej tradícii. Sami tvrdia: „Klasické kaderníctvo je mimo povolania, mimo osobných zručností a mimo obmedzení. Toto je misia. Výzva urobiť nič iné ako účesy a holenie, ale robiť to lepšie ako všetci ostatní.

 Schorem je hra o slovách, ktoré nemožno preložiť do žiadneho jazyka. Doslovný preklad je „badboys“ a zároveň „oholím sa ho“. Od otvorenia legendárneho holičstva tu bolo veľa zlých ľudí: briolins, rockeri, cyklisti, sťahováci, podnikatelia a veľa vážených pánov všetkých možných pruhov. V záujme svojich zákazníkov, ako aj na uspokojenie svojich vlastných požiadaviek na účesy, Leen a Bertus začínajú vytvárať kozmetiku hodnú svojich kvalitatívnych noriem ... Reuzel Pomades.

 

Rozmanitý Reuzel: pre jednoduché vlasy a komplikovane štýlové účesy

Dnes sa výroba produktov Reuzel nachádza v Spojených štátoch, hoci základné vzorce sa vyvíjajú v Rotterdame. Kozmetika Reuzel je nielen značková pomada na vlasy, ale aj šampóny, balzamy na brady, vody po holení, grooming tonikum atď.

 Avšak práve stylingové výrobky z tejto značky urobili to, čo je teraz. Každá pomada holandských holičov má jedinečný vzorec a vyznačuje sa osobitnými „vlastnosťami“. Napríklad Reuzel Green vám umožňuje nezávisle určiť silu fixácie a Reuzel Pink pomade zostáva na vlasoch až do nasledujúceho rána. Zložky prírodného pôvodu tvorili základ výrobkov Reuzel: včelí vosk a prírodné výťažky.

 

Náš obchod predáva pomady Reuzel a ine produkty online s dopravou do všetkých miest na Slovensku: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more