Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Reuzel Vanilkové Drevo styling na vlasy + šampón + cestovná taška
Reuzel

Reuzel Vanilkové Drevo styling na vlasy + šampón + cestovná taška

Šampón Reuzel je naplnený zmesou Reuzel Tonic Witch Hazel, Nettle Leaf, Rosemary a Horsetail Root, ktorá je ideálna pre všetky typy vlasov a časté používanie. Pomáha poskytovať účinné čistiace a zvlhčujúce vlasy, pričom chladí a stimuluje pokožku hlavy.

Ruezel blue pomáda v modrej plechovke je plná lesku a silnej fixácie, je rozpustná vo vode, drží ako ťažký vosk, ale rovnako ľahko sa vymýva ako gél. Táto super koncentrovaná pomáda na úpravu účesu pracuje na akejkoľvek hrúbke alebo štruktúre vlasov a vytvára leštený vzhľad každého účesu.


Sada obsahuje:

1 Denný šampón precízne

1 Reuzel Blue Pomade Strong Hold vo vode vysoko rozpustný lesk (35 g)

1 Reuzel Blue Pomade Strong Hold vo vode rozpustný, vysoko lesklý (113 g)

Cestovná taška


Pokyny na použitie:

Pre-styling: Reuzel Blue sa môže aplikovať na vlhké alebo suché vlasy. Vytvára malý lesk pri aplikácii na suché vlasy a viac lesku pri aplikácii na vlhké vlasy. Barbaard vám odporúča vyfúknuť do sucha a aplikovať Red Reuzel na suché vlasy. Potom môžete pridať trochu vody, aby ste uľahčili styling a česanie.

Aplikujte: Reuzel Blue môže pracovať medzi množstvom dlaní medzi rukami, až kým nezmäkne, a potom ich dôkladne aplikovať cez vlasy od koreňov až po končeky.

Štýl: Reuzel Blue sa dá jednoducho hrebeňom, štetcom alebo ručne upraviť do požadovaného tvaru. Pridajte viac Pomade alebo viac vody podľa potreby, aby ste vylepšili štýl. Reuzel Pomade vo vlasoch nevysychá ani nestvrdne, takže môžete celý deň podľa potreby upravovať bez toho, aby ste stratili kontrolu alebo lesk.

€42,50