Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Reuzel Matná Hlina styling na vlasy + šampón + cestovná taška
Reuzel

Reuzel Matná Hlina styling na vlasy + šampón + cestovná taška

Šampón Reuzel je naplnený zmesou Reuzel Tonic Witch Hazel, Nettle Leaf, Rosemary a Horsetail Root, ktorá je ideálna pre všetky typy vlasov a časté používanie. Pomáha poskytovať účinné čistiace a zvlhčujúce vlasy, pričom chladí a stimuluje pokožku hlavy.

Reuzel Clay Matte Pomade je univerzálny produkt na profesionálny vlasový styling pre mužov, ktorý vám umožňuje kontrolovať jeho silu a lesk v závislosti od požadovaného štýlu. Reuzel Clay Matte Pomade vytvára dotykový, flexibilný držiak s matným povrchom, ktorý je ideálny pre manipuláciu s vlasmi takmer v akomkoľvek štýle.


Táto sada obsahuje:

1 Denný šampón precízne

1 Reuzel Clay Matte Pomade (35 g)

1 Reuzel Clay Matte Pomade (113 g)

Pohodlná cestovná taška


Využitie:

Aplikácia Reuzel Pomade: Medzi dlaňami rúk pracujte veľké množstvo pomády, až kým nezmäkne, a potom ich dôkladne aplikujte cez vlasy od koreňov po končeky.

Štýl: Jednoducho vyčesajte, hrebenem alebo ručne do požadovaného tvaru. Pridajte viac Pomade alebo viac vody podľa potreby, aby ste vylepšili štýl. Reuzel Pomade vo vlasoch nevysychá ani nestvrdne, takže môžete celý deň podľa potreby upravovať bez straty kontroly alebo lesku.

€42,50