si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

  • Reuzel fiber vlaknity gel 200ml v obchode Beautydepot

Reuzel vláknitý gél 200ml

REU048


  • €19,75

Konzistencia gélu Reuzel Fiber Gel je dosť tekutá, ale produkt sa nerozprestiera v dlaniach. Výrobok je na vodnej báze, čo uľahčuje jeho používanie. Toľko, že to zvládne aj dieťa. Gél obsahuje prírodné výťažky, ktoré zabezpečujú predčasné ochudobnenie vlasov - lieska, listy žihľavy, rozmarín a ihličnatý koreň.

Nespornou výhodou Reuzel Fiber Gel je jeho flexibilita. Poskytuje maximálnu variabilitu sily fixácie a mieru lesku účesu. S týmto produktom je ľahké vyvinúť akýkoľvek účes.

SPÔSOB POUŽITIA: naneste malé množstvo produktu na mierne vlhké vlasy a osušte. V tejto fáze už môžete simulovať požadovaný účes. Ďalšou možnosťou je použiť fixáciu ľahkého gélu ako základ pre aplikáciu ďalšieho stylera Reuzel. Na strednú fixáciu a prirodzený lesk by sa malo použiť o niečo viac gélu. Naneste na suché vlasy a hrebeň.

Zloženie: Water (Aqua), Propylene Glycol, PVP, Maltodextrin / VP Copolymer, Acrylates Copolymer, Polysorbate 20 Fragrance (Parfum), (Witch Hazel) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Carbomer, PEG-45m , Coumarin, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Aminomethyl Propanol.

Recenzie (0)

Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!