si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

ProrasoCount: 1

Proraso: cesta k úspechu

V roku 1908 chcel Louis Martelli predávať výrobky na holenie vo Florencii na základe rodinných receptov. Po krátkej dobe sa výrobky spoločnosti začali presadzovať. Čoskoro sa ukázalo, že spoločnosť nahradila podobné výrobky konkurentov a začala rozširovať svoje predajné trhy.

Koncom tridsiatych rokov 20. storočia zakladateľský syn Pierre vytvoril niekoľko značiek spoločnosti, medzi ktoré patrí aj Proraso. V prvých desaťročiach spoločnosť Proraso nevystupovala medzi ostatnými výrobcami produktov starostlivosti o pleť, ale v roku 1948 vtedajší zakladateľ spoločnosti Pierre Martelli vytvoril jedinečnú receptúru na holiaci krém. Tento produkt sa okamžite stal kultom, ktorý značke priniesol obrovskú popularitu.

 

After Shave Cream Proraso - štandard talianskej kvality.

Krém Proraso Pre Shave s mentolom a eukalyptom prekvapený svojou sviežosťou a účinnosťou. Postaral sa o maximálnu ochranu pokožky a urobil z holenia jednoduchý a príjemný rituál. Krém sa okamžite stal obľúbeným nielen medzi talianskymi kaderníkmi, ale aj medzi bežnými spotrebiteľmi. A dnes je tento legendárny krém súčasťou sortimentu Proraso. Tento krém je navyše ponúkaný v dvoch verziách - osviežujúci mentol a špeciálny výživný krém.

 

Široká ponuka talianskej značky

Od roku 1948 experimentoval vo Florentine v laboratóriách a pripravoval nové produkty. Bolo to obdobie inovácií a zmien, od tej doby sa rozsah spoločnosti výrazne rozšíril. Okrem krémov začína značka Proraso vyrábať výrobky na holenie, ako sú mydlo, peny, gély, balzamy, pleťové vody, ako aj rezy. Spoločnosť sa tiež starala o mužov, ktorí radi nosia brady a ponúkajú nástroje na úpravu a úpravu brady a fúzy.

 

Proraso - overená kvalita

Laboratóriá spoločnosti vytvárajú produkty, ktoré obstáli v teste najťažšieho kritika - testu času. Unikátna receptúra ​​založená na prírodných zložkách je obohatená a vylepšená. Výrobky značky sa už 70 rokov zmenili iba v balení, kvalita však zostala vždy na vysokej úrovni.

Spoločnosť sa vždy zaviazala k prirodzenosti a po mnohých desaťročiach si naďalej zachováva tradície svojich zakladateľov. Základným princípom Prorasa zostáva princíp, ktorý definoval Ludovico Martelli a neskôr jeho syn Pierre: vytvárať profesionálne, vysoko kvalitné výrobky pre dokonalé oholenie.

 

Náš obchod predáva online holiace výrobky Proraso s dodávkou do všetkých miest na Slovensku: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more