Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Fine Accoutrements
Prémiová miska na holenie Fine Lather Bowl - Blue/White
Fine Accoutrements

Prémiová miska na holenie Fine Lather Bowl - Blue/White

Tvar premiovej misky na holenie Fine Lather Bowl - Blue/White bol navrhnutý tak, aby bola čo najpohodlnejšia na použitie. Profesionáli tejto spoločnosti už dlhé roky zdokonaľujú svoje produkty a doplnky na holenie tak, aby sa každý muž cítil pohodlne a upravený. Z tohto dôvodu má táto miska množstvo výhod, ako aj výstižný, no efektný dizajn. Takýto praktický a štýlový doplnok je pre fanúšikov tradičného typu holenia nevyhnutnosťou.

Pri hodnotení misky na penenie na holenie je potrebné zvážiť niekoľko kritérií vrátane:

  • Skladovanie – Pánske misky na mokré holenie sú v porovnaní s inými toaletnými potrebami objemným zariadením a väčšina kúpeľní nie je dobre vybavená na to, aby ich bolo možné pohodlne uložiť. Jemná penová misa je prvá a jediná, ktorá podporuje montáž na stenu.
  • Rukoväť – Pravidelná práca s jemným predmetom v mokrom a mydlovom prostredí na tvrdom povrchu si vyžaduje nástroj, ktorý sa dá ľahko držať. Rukoväť na miske Fine Lather Bowl je akurát na prekĺznutie palca pri držaní v dlani.
  • Textúra – Pri vytváraní peny určitý stupeň textúry vašej misky pomáha rýchlejšiemu prevzdušneniu mydla alebo krému. Miska Fine Lather má nízkoprofilové rebrá práve na tento účel.
  • Farba – Keď spoznáte penivé vlastnosti konkrétneho mydla alebo krému, oceníte farebný kontrast medzi tmavým povrchom misky a čistou bielou penou. Všetky misky Fine Lather Bowl majú vnútornú misku tmavej farby.
  • Manipulácia s kefkou – Tradičné mokré holenie si vo všeobecnosti vyžaduje viacnásobné oholenie. Medzi týmito penami potrebuje vaša kefa domov. Držiak kefy integrovaný do rukoväte misky na jemnú penu poskytuje perfektné miesto na nastavenie vašej kefy a zároveň jej zabraňuje skĺznutiu do samotnej klzkej peny.
  • Štýl – Misky na jemné peny majú dvojfarebné, ručne máčané farebné glazúry pre čistý a zreteľný vzhľad.

Aj do tej najmenšej kúpeľne sa zmestí tento kompaktný nástroj, pretože je vybavený špeciálnou rukoväťou. Pomocou tohto držiaka môžete misu zavesiť na stenu a ušetriť tak miesto. Príjemné farby bielej a modrej rozveselia a ozdobia interiér. Miska je ohraničená prídavnou lištou pre pevné držanie v namydlenej ruke. A rukoväť pôsobivých rozmerov vám umožní bezpečne uchopiť nástroj palcom. Pri šľahaní sa pena vytvára hustá, svieža a nasýtená vzduchom. To sa dosiahne pomocou špeciálneho zvlnenia vo vnútri misy. Na všetky povrchy nebudú striekať žiadne tekutiny, pretože príslušenstvo má žľab na uloženie kefy na holenie počas holenia. Miska je vyrobená z keramiky a takýto materiál sa nebojí vlhkosti ani korózie. Tým sa zvyšuje jeho životnosť.

  • 100% keramika
  • farba čierna a biela

Rozmery:

Výška: 5,6 cm, šírka: 19 cm (s rukoväťou)

Výška: 5,6 cm, šírka: 13,6 cm (bez rukoväte)

Hmotnosť: 295 g

€28,50