Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Pomada zelená Reuzel Green Grease XXL 340g
Reuzel

Pomada zelená Reuzel Green Grease XXL 340g

Reuzel zelená pomada XXL 340g je určena na strednú alebo silnú fixáciu vlasov akéhokoľvek typu. Tento produkt sa stane dobrým priateľom človeka, ktorý má rád prirodzený lesk svojich vlasov. Ľahko krotí tvrdé a nezbedné vlasy.

Nepochybnými výhodami Reuzel Green pomade ​​sú prirodzenosť olejov a voskov, ktoré tvoria zloženie, príjemná kombinácia arómy zeleného jablka a mäty, ako aj schopnosť rýchleho vypestovania vlasov bez vyplachovania rúžu. Osobitná pozornosť by sa mala venovať „superveľmoci“ produktu. V závislosti od spôsobu nanášania rúžu na vlasy môžete nezávisle určiť pevnosť fixácie. Aplikácia na mokré vlasy bude mať za následok strednú fixáciu. Na sucho - silné. Použitie Reuzel Green pomady ​​navyše nevedie k vysušeniu, stvrdnutiu alebo zhluknutiu vlasov.

SPÔSOB POUŽITIA: malé množstvo produktu, ktoré ho vtiera do dlaní. Potom naneste produkt na vlasy rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Rúž môžete použiť na suché aj mierne vlhké vlasy. Vytvorte potrebný štýl.

Zloženie: Beeswax, Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Poliacyladipate-2, Microcrystalline Wax, Silica, Tea Tree Leaf Oil, Emu Oil, Parfum Limonene d,Lilal, Linalool, BHT, CI47000 Yellow 11

€26,50