Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Pomada zelená Reuzel Green Grease 35g
Reuzel

Pomada zelená Reuzel Green Grease 35g

Modelovacia zelená pomada na báze voskového vlákna Reuzel Green Piglet Wax je určená pre mužov s akýmkoľvek typom vlasov. A variabilita fixácie a brilancie z neho robí takmer univerzálny produkt. Rúž dokáže uspokojiť akúkoľvek potrebu stylingu vlasov - umožňuje dosiahnuť strednú (pri aplikácii na mierne vlhké vlasy) aj silnú (pri použití na suché vlasy) fixáciu.

Konzistencia rúžu Reuzel Green 35g je vo vnútri mäkká, ale navonok vyzerá celkom solídne.

Po otvorení nádoby môžete ľahko cítiť neporovnateľnú kombináciu vôní zeleného jablka a mäty. Vôňa na vlasoch sa však stáva menej intenzívnou, nenápadnou, pričom zanecháva ľahkú a príjemnú vôňu, ktorá priťahuje pozornosť a vytvára pozitívny dojem na ostatných.

SPÔSOB POUŽITIA: malé množstvo prostriedkov na drhnutie medzi dlaňami. Potom naneste produkt na vlasy rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Rúž môžete použiť na suché aj mierne vlhké vlasy. Vytvorte potrebný štýl.

Zloženie: Beeswax, Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Poliacyladipate-2, Microcrystalline Wax, Silica, Tea Tree Leaf Oil, Emu Oil, Parfum Limonene d,Lilal, Linalool, BHT, CI47000 Yellow 11

€6,75