Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Uppercut
Pomáda Uppercut Deluxe 18g
Uppercut

Pomáda Uppercut Deluxe 18g

Pomada na vodnej báze Uppercut Deluxe Pomade je nenahraditeľným pomocníkom, s ktorým sa proces stylingu stane ľahkým a príjemným. Nástroj poskytuje strednú alebo silnú fixáciu v závislosti od spôsobu inštalácie. Prírodný povrch bude príjemným plusom pre mužov, ktorí nemajú radi príliš mastný lesk. Najlepšia voľba pre bočné časti účesov, moderná pompadour, pompézna pokožka.

Základom receptúry Uppercut Deluxe Pomade je voda, produkt sa veľmi ľahko a rýchlo vymyje. To šetrí nielen čas, ale aj peniaze, pretože niektorí stylisti sa nedajú umyť bez drahých špeciálnych šampónov! Kompaktná nádoba s kapacitou iba 18 g tiež prináša výhody pre začiatočníkov - môžete si ju vyskúšať ešte predtým, ako ju pridáte do svojho zoznamu obľúbených kozmetických výrobkov. Uppercut Deluxe Pomade bude určite na tomto zozname!


SPÔSOB POUŽITIA: votrite malé množstvo pomady medzi jeho dlane. Potom naneste produkt na vlasy rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Pomadu môžete použiť na suché aj mierne vlhké vlasy. Vytvorte potrebný štýl.

€4,50