Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Pomada na vlasy Reuzel Green Grease113g
Reuzel

Pomada na vlasy Reuzel Green Grease113g

Použitie modelovej pamady Reuzel Green Pig 113g, vytvorenéj na báze včelieho vosku, nebude viesť k vysušeniu, stvrdnutiu a zhluknutiu vlasov. Účes si zároveň zachová svoj tvar po celý deň. Jej restyling, ktorý netrvá príliš dlho, sa môže uskutočniť kedykoľvek.

Produkt, ktorý sa objavil na pultoch, okamžite získal pochvalu od významných blogerov a používateľov krásy. Pre Reuzel green pomade je všetko atraktívne: kvalita a relatívna univerzálnosť produktu v porovnaní s chladným dizajnom historických obalov. Pri aplikácii pomady na mierne vlhké vlasy by sa malo očakávať fixovanie strednej sily. Ak sa aplikuje na suché vlasy, fixácia bude silná.

Tato pomada sa vyrába ručne na báze prírodných voskov a olejov a je obohatena o príjemnú vôňu zeleného jablka zmiešanú s ľahkými tónmi mäty.

SPÔSOB POUŽITIA: malé množstvo produktu, ktoré ho vtiera do dlaní. Potom naneste produkt na vlasy rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Rúž môžete použiť na suché aj mierne vlhké vlasy. Vytvorte potrebný štýl.

Zloženie: Beeswax, Mineral Oil, Bis-Diglyceryl Poliacyladipate-2, Microcrystalline Wax, Silica, Tea Tree Leaf Oil, Emu Oil, Parfum Limonene d,Lilal, Linalool, BHT, CI47000 Yellow 11

Stredné spevnenie • Stredný lesk • Na báze oleja a vosku

Spevnenie 3 z 5 / lesk 3 z 5

  • Funguje dobre s normálnym až silným štruktúrovaným vlasom
  • Ovláda najkrvavejšie, najtvrdšie, najnepriatejšie vlasy
  • Môže sa používať s inými stylingovými výrobkami

€12,49