Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Pomada na vlasy Reuzel Blue Water Soluble 113g
Reuzel

Pomada na vlasy Reuzel Blue Water Soluble 113g

Reuzel Blue Piglet - Modrá pomáda je určena na použitie s akýmkoľvek typom vlasov. Ľahkosť aplikácie a oplachovania z nej robí ideálnu voľbu pre začiatočníkov.

Vysoko koncentrovaná modelová pomáda Reuzel Blue 113g ľahko udržuje vlasy akejkoľvek tuhosti a hrúbky. Spoľahlivá fixácia, nie nižšia ako pevnosť fixácie silného vosku, vytvára vynikajúcu kombináciu s ľahkosťou aplikácie a opláchnutia produktu teplou vodou. Reuzel Blue udržuje po celý deň pružnosť vlasov, nestvrdne a nezasahuje do zhlukov.

Reuzel pomáda v modrej obalke vytvára efekt lesklých vlasov. S týmto produktom môžete robiť vysoké pompadour alebo quiff a „slick back“ a akékoľvek klasické variácie vyhladeného účesu.

AKO POUŽÍVAŤ: Malé množstvo produktu votrite medzi dlane a prsty. Potom naneste produkt na vlasy rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Rúž môžete použiť na suché aj mierne vlhké vlasy. Vytvorte potrebný štýl.

zloženie: Water, Ceteareth-25, PEG-7 Glyceryl Cococate, Propylene Glycol, Polysorbate-20, PEG-25 Hydrgenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Sorbic Acid, Parfum, Copolymer, Coumarin, Limone d, Hexyl Cinnamal,Linalool, Lyral, CI 15510 Orange 4,AMP-Acrylates

Silné spevnenie • Vysoký lesk • VODOROZPUSTNÉ

Spevnenie 5 z 5 / lesk 5 z 5

  • Vyzera vyborne na akomkol’vek type vlasov alebo hrúbke
  • Vytvára leštený vzhľad pre pánsky štýl 
€12,99