Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Pacinos
Pomáda na vlasy Pacinos Pomade 118ml
Pacinos

Pomáda na vlasy Pacinos Pomade 118ml

Stylingová pomáda Pacinos Pomade je vybavená silným držaním, ktoré zachováva prirodzenú pružnosť vlasov. Poskytuje stredný lesk, vhodný pre klasické strihy, strihy s rozlúčkou a účesy v štýle Old School. Je na vodnej báze, takže sa ľahko nanáša a rovnako ľahko sa opláchne. Obdarený nenápadnou klasickou mužskou vôňou.


Hlavné charakteristiky:

Silné, pružné držanie

Stredný lesk

Vodná báza

Pacinos Pomade je ideálny pre všetky typy vlasov, vrátane priamych, vlnitých, kučeravých a nezvládnuteľných vlasov.

Rúž Pacinos je na vodnej báze a je vhodný na použitie na úplne suché alebo mierne vlhké vlasy. Po vypichnutí môžete upraviť fixačnú silu produktu. Naneste na suché vlasy - držanie je silnejšie, na vlhké vlasy - držanie je pružnejšie.


Tipy na použitie:


Vlasy umyte šampónom a úplne ich vysušte v smere budúceho účesu. Ak je to potrebné, jednotlivé pramene narovnajte žehličkou.

Naberte trochu rúžu, rozotrite ho medzi dlaňami a rovnomerne ho naneste na vlasy.

Na lesklý efekt použite hrebeň s úzkymi zubami alebo na zvýraznenie textúry hrebeň so strednými zubami. Pre zväčšenie objemu dlaňou jemne zatlačte na vlasy a zdvihnite ich. Rúž to napraví celý deň. Nezlepuje vlasy dohromady v jednej vrstve a nezaťažuje ich. Účes vyzerá a pôsobí úplne prirodzene a štýlovo.

Styling je pripravený a nevyžaduje opätovné sušenie sušičom vlasov.

Rúž na báze vody dáva produktu ďalšiu výhodu - je veľmi ľahké ho opláchnuť pod tlakom vody minimálnym množstvom šampónu.


Objem: 118 ml.

Vyrobené v USA.€23,75