Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Pomada na vlasy modra Reuzel Blue Water Soluble35g
Reuzel

Pomada na vlasy modra Reuzel Blue Water Soluble35g

Reuzel blue pomade je vlasovy styling pre silnú fixáciu. Ľahko sa vyrovná s nezbednými a stuhnutými vlasmi a rovnako dobre pracuje s akýmkoľvek typom vlasov. Vďaka vodnej základni je produkt ľahko použiteľný, takže sa s ním môže vyrovnať aj neskúsený používateľ.

Blue Pig 35g pomada od značky Reuzel a od majstrov svetovo presláveného holandského holičstva „Schorem“ je spoľahlivá fixácia, nie nižšia ako sila vo vzťahu k fixácii vosku. Produkt okrem iného nezasahuje do zhlukov a nestvrdne a vlasy zostávajú po celý deň plastické.

Reuzel modra dáva účesu hladký lesklý efekt. Príjemná a nenápadná aróma vanilky vyvoláva ohromujúci účinok na priateľov, kolegov alebo dievčatá. Rúž sa ľahko a rýchlo nanáša na vlasy a rovnako ľahko sa umyje, takže štýlový účes sa dá modelovať behom niekoľkých minút.

SPÔSOB POUŽITIA: malé množstvo produktu, ktoré ho vtiera do dlaní. Potom naneste produkt na vlasy rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Rúž môžete použiť na suché aj mierne vlhké vlasy. Vytvorte potrebný štýl.

Zloženie: Water, Ceteareth-25, PEG-7 Glyceryl Cococate, Propylene Glycol, Polysorbate-20, PEG-25 Hydrgenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Sorbic Acid, Parfum, Copolymer, Coumarin, Limone d, Hexyl Cinnamal,Linalool, Lyral, CI 15510 Orange 4,AMP-Acrylates

€6,50