Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Reuzel
Pomada na vlasy modra Reuzel Blue Water Soluble XXL 340g
Reuzel

Pomada na vlasy modra Reuzel Blue Water Soluble XXL 340g

Reuzel blue pomade 340g fixuje vlasy nie horšie ako silný vosk. Umýva sa teplou vodou rovnako ľahko ako bežný gél. Produkt má silnú koncentráciu, ktorá uľahčuje vyrovnanie sa s nezbednými vlasmi, ktoré si okrem iného zachovajú plasticitu po celý deň. Rúž sa netečie do vločiek a nestvrdne na vlasoch.

Reuzel modra pomada je super styling, receptúru ktoreho urobili barbery námeho holičstva Schorem. Virtuozi z barberskeho umenia vynaložili všetko úsilie, aby sa štýl stal pre mužov príjemným denným rituálom. Vysoký pompadour, quiff alebo „slick back“ - všetko, čo túži po duši, je možné ľahko a bez námahy vytvoriť pomocou Reuzel Blue.

SPÔSOB POUŽITIA: malé množstvo produktu, ktoré ho vtiera do dlaní. Potom naneste produkt na vlasy rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Rúž môžete použiť na suché aj mierne vlhké vlasy. Vytvorte potrebný štýl.

Zloženie: Water, Ceteareth-25, PEG-7 Glyceryl Cococate, Propylene Glycol, Polysorbate-20, PEG-25 Hydrgenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Sorbic Acid, Parfum, Copolymer, Coumarin, Limone d, Hexyl Cinnamal,Linalool, Lyral, CI 15510 Orange 4,AMP-Acrylates

€28,50