Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Pacinos
Pomáda na úpravu vlasov Pacinos Sleek 60g
Pacinos

Pomáda na úpravu vlasov Pacinos Sleek 60g

Pomáda na úpravu vlasov Pacinos Sleek Extra Hold Pomade je univerzálny mužský stylingový prípravok so silným, ale dosť pružným držaním a silným leskom.


Pacinos Sleek má silnejšie držanie ako Matte alebo Creme, ktoré sú tiež určené na úpravu akejkoľvek dĺžky vlasov. Táto elegantná rúž perfektne funguje na stredne veľkých až dlhých vlasoch. Vhodný na úpravu všetkých typov vlasov, vrátane rovných, vlnitých a kučeravých vlasov.


Kľúčové vlastnosti Pacinos Sleek:


Vodná báza

Silný lesk

Silná, ale pružná fixácia

Pre všetky typy vlasov

Pre stredné a dlhšie dĺžky

Vôňa: ľahký, mužný parfum s jemným ovocným podtónom

Bez parabénov

Nevysúša vlasy

Netestované na zvieratách

S pomádou na vlasy Pacinos Sleek Extra Hold je veľmi vhodné robiť klasický a poloklasický styling pre mužov z biznisu, napríklad s bočnou časťou (bočná časť), pompadourom, hladko upravenými vlasmi alebo s objemom (hladký chrbát, prečešte).


Ako použiť:

Vezmite si nejaký produkt a rozotrite ho medzi dlaňami. Môže sa nanášať na mierne vlhké alebo úplne suché vlasy. Prípravok rovnomerne vtierajte do vlasov a tvarujte vlasy najskôr rukami a potom hrebeňom alebo kefou. Pre ešte lepšie výsledky a silnejšie držanie použite sprej na zmrazenie Pacinos. Vďaka svojej vodnej báze je táto rúž ľahká na prvé umytie vlasov.


Objem: 60 ml

Vyrobené v USA.

€21,99