Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Uppercut
Penové tonikum Uppercut Deluxe Foam Tonic 150ml
Uppercut

Penové tonikum Uppercut Deluxe Foam Tonic 150ml

Penové tonikum Uppercut Deluxe Foam Tonic 150ml má moderný prístup k tradičnej holičskej klasike. Táto hydratačná pena je dokonalou starostlivosťou o vlasy a vlasovú pokožku, ktorá ponúka ochranu pred teplom pri fénovaní alebo ako samostatná ľahká stylingová pena. Tento produkt je dokonalou starostlivosťou o vlasy a vlasovú pokožku, využíva výťažky z listov bieleho čaju na posilnenie vlasovej pokožky, zatiaľ čo hydrolyzované quinoa a sójové proteíny hydratujú a chránia vlasy.

  • Penové tonikum vytvára zdravý lesk a dodáva ľahkú fixáciu pre jemné ovládanie všetkých typov vlasov.
  • Možno použiť ako samostatný stylingový produkt, zvýrazňujúci kučery, strihací prostriedok alebo ako predstylingový produkt na tepelnú ochranu.
  • Penové tonikum ako príprava na úpravu vlasov ponúka ochranu pred poškodením vlasov pri fénovaní prostredníctvom svojej jedinečnej zmesi výťažkov z Quinoa a vitamínu B5 a zároveň vytvára optimálnu základnú vrstvu pre ďalšie stylingové produkty.

Tonic od Uppercut Deluxe obsahuje prevzdušňovaciu pumpu, ktorá premieňa tekutinu na penu, čím sa vytvorí bezproblémová a jednoduchá aplikácia, ktorá zaisťuje rovnomerné rozloženie vo vlasoch.


€11,99