Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Dr K soap
Peelingové mýdlo pre panov Dr K Soap Scrub Body Soap XL
Dr K soap

Peelingové mýdlo pre panov Dr K Soap Scrub Body Soap XL

„Scrubby Soap“ od doktora K je nabité abrazívnou silou na odstránenie nečistôt a špiny po outdoorových alebo náročných aktivitách. Voňavé s osviežujúcim esenciálnym olejom z citrónovej trávy a posilnené pravým írskym stoutom. Balené s exfoliačnou a drvivou silou mlynčekov na kávu, ovsených zŕn, maku a dreveného uhlia.


Mydlá Dr K sú ručne vyrábané v írskom Corku zo 100% prírodných rastlinných olejov z olív, kokosu, udržateľnej palmy, slnečnice, ricínového semena a kakaových bôbov. Naše mydlá sú vhodné pre vegánov, neobsahujú SLS, parabény, umelé vône a konzervačné látky a nikdy neboli testované na zvieratách.


Zloženie: palmát sodný (udržateľný), olivát sodný, kokosát sodný, slnečnica sodný, kastorát sodný, kakaový butterát sodný, írska káva, mletá káva (Coffea arabica), fazuľa, ovsené vločky (Avena sativa), jadro, mak (Papaver somniferum), Aktívne uhlie, olej z citrónovej trávy (Cymbopogon citratus), *Citral, *Citronellol, *Eugenol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool - *prirodzene sa vyskytuje v éterickom oleji


Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Ručne vyrobená v meste Cork v Írsku spoločnosťou Dr K Soap Company.


Obsah: VELKÝ 225 g (8 oz) po zabalení. Balené v plne recyklovateľnej/biologicky odbúrateľnej lepenke.

€12,50