si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Pasta Del CapitanoCount: 1

Pasta Del Capitano - kvalita od roku 1905

Pasta Del Capitano je talianska značka, ktorá vyrába výrobky na ústnu hygienu - vysoko kvalitné a cenovo dostupné zubné pasty, ústne vody, zubné pasty a kefy pre deti. Objavený v roku 1905 pod vedením doktora farmaceutickej chémie Clemente Ciccarelliho, ktorý vyvinul prvú zubnú pastu v krajine, ktorá nahradila vtedajší populárny zubný prášok.

Je pozoruhodné, že samotná značka vznikla na základe dlhodobého rodinného podniku. To všetko začalo v roku 1821, keď Dr. Nicola Ciccarelli otvoril malú lekáreň v malom meste na východnom pobreží. Po jeho predaji a presťahovaní do Milána založil ďalšie tri lekárne, v ktorých okrem iného ponúkol v sortimente užitočný vynález svojho syna Clementa, kapitána Kráľovskej talianskej armády. Toto je zubná pasta, ktorú všetci poznáme od detstva.

 

"Chcem kapitánove cestoviny"

Inovatívne tímy dokonca získali pravidelných zákazníkov, z ktorých jeden povedal: „Chcem kapitánove cestoviny.“ Odtiaľ pochádza pôvodná značka. Neskôr Nicola, Clementeho dedič, ktorý nasledoval rodinné kroky a stal sa tiež lekárnikom, umiestnil portrét a podpis svojho otca na všetky balenia, aby zdôraznil jedinečný pôvod tovaru.

V päťdesiatych rokoch sa sídlo spoločnosti presťahovalo do Milána - tam začali vyrábať výrobky, ktoré sa šírili po celom svete ako vysoko kvalitné talianske zubné pasty a výrobky na ústnu hygienu. V 70. rokoch bol tento výrobca jedným z prvých, ktorý ponúkol výber z niekoľkých rôznych zubných pást s originálnou chuťou. Zubná pasta pre fajčiarov sa stále považuje za jeden z najlepších produktov.

 

Talianska elegancia a tradícia

To sú slová, ktoré najlepšie identifikujú identitu značky Pasta Del Capitano. Jedinečné značkové výrobky majú svoj vlastný rozpoznateľný dizajn, ktorý je spojený s vysokou kvalitou a storočnou rodinnou históriou.

Ústne vody, séria pást s rôznymi účinkami, mineralizujúca žuvačka a zubné kefky vytvorené pomocou špeciálnej technológie, sú štýlovo zjednotené a zdobia slávny portrét kapitána.

 

Môžete si kúpiť kvalitné talianske pasty Del Capitano za najlepšiu cenu v našom obchode s doručením kuriérom priamo k vám domov alebo do práce na ktoromkoľvek mieste na Slovensku:Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská bystrica, Nitra, Trnava,Trenčín, Martin, Poprad, Prievidza, Zvolen, Považská bystrica ,Michalovce, Nové Zámky, Spišská Nová Ves, Komárno, Humenné, L’avica, Bardejov a ďalšie

Show more Hide more