si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Pacinos Pomade pomáda na vlasy 118ml

Pacinos pomade 118g


  • €18,50
  • €23,75

Stylingová pomáda Pacinos Pomade je vybavená silným držaním, ktoré zachováva prirodzenú pružnosť vlasov. Poskytuje stredný lesk, vhodný pre klasické strihy, strihy s rozlúčkou a účesy v štýle Old School. Je na vodnej báze, takže sa ľahko nanáša a rovnako ľahko sa opláchne. Obdarený nenápadnou klasickou mužskou vôňou.


Hlavné charakteristiky:

Silné, pružné držanie

Stredný lesk

Vodná báza

Pacinos Pomade je ideálny pre všetky typy vlasov, vrátane priamych, vlnitých, kučeravých a nezvládnuteľných vlasov.

Rúž Pacinos je na vodnej báze a je vhodný na použitie na úplne suché alebo mierne vlhké vlasy. Po vypichnutí môžete upraviť fixačnú silu produktu. Naneste na suché vlasy - držanie je silnejšie, na vlhké vlasy - držanie je pružnejšie.


Tipy na použitie:


Vlasy umyte šampónom a úplne ich vysušte v smere budúceho účesu. Ak je to potrebné, jednotlivé pramene narovnajte žehličkou.

Naberte trochu rúžu, rozotrite ho medzi dlaňami a rovnomerne ho naneste na vlasy.

Na lesklý efekt použite hrebeň s úzkymi zubami alebo na zvýraznenie textúry hrebeň so strednými zubami. Pre zväčšenie objemu dlaňou jemne zatlačte na vlasy a zdvihnite ich. Rúž to napraví celý deň. Nezlepuje vlasy dohromady v jednej vrstve a nezaťažuje ich. Účes vyzerá a pôsobí úplne prirodzene a štýlovo.

Styling je pripravený a nevyžaduje opätovné sušenie sušičom vlasov.

Rúž na báze vody dáva produktu ďalšiu výhodu - je veľmi ľahké ho opláchnuť pod tlakom vody minimálnym množstvom šampónu.


Objem: 118 ml.

Vyrobené v USA.Recenzie (0)

Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!