si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

OmegaCount: 1

Omega - dlhoročné skúsenosti a lojalita k tradícii

Od začiatku svojej existencie do dnešného dňa zostáva Omega rodinnou firmou: už 4 generácie potomkov zakladateľa spoločnosti sa už zaoberajú výrobou. Spoločnosť zamestnáva najlepších remeselníkov, ktorí majú radi svoju prácu, čoho dôkazom je vysoká kvalita tovaru, ako aj skutočnosť, že najstarší zamestnanec - vedúci spoločnosti - má už 90 rokov! Dnešný vodca, vo veku 13 rokov, začal prispievať do spoločnosti jeho otca. Napriek svojmu úctyhodnému veku sa stále podieľa na produkcii, podporuje a pomáha svojim synovcom a iným príbuzným, ako aj mnohým kvalifikovaným pracovníkom.


Kvalitné holiace štetce Omega a ďalšie dokonalé výrobky na holenie

Hlavným produktom talianskej značky sú vysoko kvalitné štetce na holenie vyrobené výhradne ručne. Na výrobu štetín na holenie sa používajú štetiny diviakov a jazvečích štetín, ako aj vysoko kvalitné umelé vlákna. Na vytvorenie rukoväte kefy sa používa živica, ako aj cenné drevo. Najlepší odborníci, ktorí venujú pozornosť každému detailu, sa zaoberajú výrobou holiacich štetcov.


Pokiaľ ide o kozmetické výrobky, pri ich výrobe sa osobitná pozornosť venuje prírodným zložkám v zmesi, aby sa pozitívne ovplyvnil pokožka tváre. Omega taktiež ponúka široký výber príslušenstva na holenie - misky na šľahanie peny a tácky. Môžete si vybrať aj darčekovú súpravu na holenie.

Show more Hide more