Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Dr K soap
Olej na tvár a bradu v zimnom období Dr K Face Armour 50ml
Dr K soap

Olej na tvár a bradu v zimnom období Dr K Face Armour 50ml

Face Armor, ktorý ponúka výnimočné zadržiavanie vody v pokožke a jej kondicionovanie, funguje tak, ako to naznačuje názov, poskytuje bariéru proti živlom a zaisťuje pružnú a hydratovanú pokožku tváre po celý rok a obzvlášť v zimnom období.

Vďaka ďalším výhodám olejov z čajovníka a citrónovej trávy a vitamínu E, Face Armor Dr. K nielen úžasne vonia, ale má aj antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti. Tento produkt je možné použiť aj na fúzy a ponúka tak komplexné riešenie starostlivosti o tvár a fúzy typu všetko v jednom.

Dr K's Face Armor je veľmi ľahká tekutina, ktorá je nevodná, 100% prírodná receptúra ​​na báze oleja, ktorá je nemastná a ľahko sa vstrebáva.


Zložky zahŕňajú:

Olej z marhuľových jadier: Veľmi jemný prírodný olej. Tento olej lisovaný za studena a rafinovaný zo sušených jadier marhuľového ovocia je známy svojou schopnosťou preniknúť do pokožky bez zanechania mastného pocitu. Tento olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (olejová, linolová) a má vysoký obsah vitamínu A a C. Jeho vynikajúce zmäkčujúce a zvlhčujúce vlastnosti sú skvelé pre tvár i vlasy.

Jojobový olej: Tento olej sa získava z jojobovej rastliny, ktorá je trvalým kríkom pôvodom z Mexika a časti USA (Arizona, Kalifornia). Tento olej je široko používaný v starostlivosti o pokožku a vlasy, predovšetkým kvôli jeho podobnosti s ľudským kožným mazom (prirodzene vylučovaný olejovými žľazami prítomnými pod povrchom pokožky).

Marula Oil: „zázračný olej“, ktorý sa získava lisovaním za studena z ovocných semien z rastliny africká marula. Tento viacúčelový olej, ktorý Afričania používajú stovky rokov na kožné ochorenia, obsahuje silné antioxidanty, živiny a esenciálne mastné kyseliny, ktoré chránia pred poškodením životného prostredia a hydratujú v najhlbších úrovniach na obnovu pokožky.

Pri pravidelnom používaní tento vysoko výživný olej zanechá tvár a fúzy hebké a zdravé. Tiež krásne vonia - vďaka pridaniu antibakteriálnych éterických olejov z čajovníka a citrónovej trávy.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov naneste striedmo na vlhkú tvár, vmasírujte do tváre, brady a pokožky pod bradou. Odporúča sa na každodenné použitie, najmä v suchších, zimných mesiacoch.


Bez umelých farbív, vôní a konzervačných látok.

Ručne vyrobené v Írsku.


Obsah: 50 ml (1,7 fl. Oz), s rozprašovacím uzáverom na dávkovanie.


Zloženie: jadrový olej z marhúľ (Prunus armeniaca), olej zo semien jojoby (Simmondsia chinensis), olej zo semien Marula (Sclerocarya birrea), vitamín E (tokoferol), čajovník (Melaleuca alternifolia), olej z citrónovej trávy (Cymbopogon citratus), *Limón , *Linalool, *Citral, *Geraniol - *sa prirodzene vyskytujú v éterickom oleji

€14,99