Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Dr K soap
Olej na holenie Dr K Soap Shaving Oil 50ml
Dr K soap

Olej na holenie Dr K Soap Shaving Oil 50ml

Tento super hladký a výživný olej na holenie, vyrobený zo všetkých prírodných zložiek, obsahuje olej z marhuľových jadier na zjemnenie brady, zatiaľ čo ricínový olej poskytuje vankúšik a lubrikáciu pri procese holenia. Vitamín E upokojuje a revitalizuje pokožku pod ňou.


Zložky zahŕňajú:

Olej z marhuľových jadier: Veľmi jemný prírodný olej. Tento olej lisovaný za studena a rafinovaný zo sušených jadier marhuľového ovocia je známy svojou schopnosťou preniknúť do pokožky bez zanechania mastného pocitu. Tento olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (olejová, linolová) a má vysoký obsah vitamínu A a C. Jeho vynikajúce zmäkčujúce a zvlhčujúce vlastnosti sú skvelé pre tvár i vlasy.

Ricínový olej: Tento hustý žltý olej, získaný z ricínovej rastliny, sa ľahko neabsorbuje. Tlmiaca vrstva poskytovaná na koži je teda ideálna na hladké oholenie bez námahy.

Tento holiaci olej skvele vonia (ale nie je silný) - vďaka pridaniu upokojujúceho esenciálneho oleja z mäty piepornej.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov naneste malé množstvo na mokrú bradu a tvár pred holením. Môže byť použitý spoločne s inými holiacimi prípravkami, napr. Mydlo na holenie doktora K.

Ručne vyrobené v Írsku.

Zloženie: marhuľový (Prunus Armeniaca), jadrový olej, ricínový (Ricinus communis) olej zo semien, vitamín E (tokoferol), olej z mäty piepornej, *limonén, *linalool - *prirodzene sa vyskytuje v éterických olejoch

Bez umelých farbív, vôní a konzervačných látok.

Obsah: 50ml (1,7 fl. Oz)

€12,00