Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Osma
Olej na braduOsma Le Sultan 30 ml
Osma

Olej na braduOsma Le Sultan 30 ml

- Zmäkčujúci a vyživujúci olej

- Pikantná vôňa s pižmovými tónmi

- Lieči a chráni fúzy

 

Olivový olej: Umožňuje vašim vlasom získať silu a lesk a bojovať proti drsným bradám a svrbeniu. Chráni tiež znečisťujúce aktíva a iné baktérie.

Slnečnicový olej: Slnečnicový olej, bohatý na omega, mastné kyseliny a vitamín E, C, B a A, ale aj na minerály, podporuje rast vlasových folikulov, obohacuje a dodáva im lesk.

Jojobový olej: Jojobový olej, ktorého zloženie je najbližšie zloženiu mazu, ktorý sa prirodzene vytvára v pokožke, vytvára ochranný film, ktorý chráni vašu pokožku pred vonkajšími agresiami. Tento olej, ktorý je veľmi bohatý na vitamíny A, má hydratačné vlastnosti a reguluje tvorbu mazu.

Olej z hroznových jadierok: Má zvlhčujúce a mazacie vlastnosti. Ideálny pre suché brady, má tiež protizápalový účinok a znižuje akné.

Arganový olej: Veľmi bohatý na vitamín E, antioxidanty a esenciálne mastné kyseliny, ako je omega 6, je špeciálne prispôsobený na suché vlasy. Má dvojaký účinok: hydratačný a osviežujúci. Argan je známy svojimi zmäkčovacími vlastnosťami, prinesie vám mäkkosť, pružnosť a obnoví žiarivosť vášho rúna, ktoré je často znečistené znečistením a rôznymi útokmi každodenného života. Trpí vaša pokožka opakovanými popáleninami žiletky, niekedy poraneniami, jazvami, popáleninami alebo prasklinami? Ona tiež opravuje tieto malé rany. Argan tiež urýchľuje obnovu buniek, odstraňuje odumretú pokožku a uľahčuje mikrocirkuláciu, čím sa revitalizuje pokožka a vlasový systém.

€10,50