Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Level 3
Olej na bradu LV3 Argan oil 100ml
Level 3

Olej na bradu LV3 Argan oil 100ml

Olej na bradu LV3 Argan oil 100ml - vyživujte fúzy vašej tváre prírodným olejom na fúzy s obsahom argánu!

Existujú stovky prezývok pre fúzy, ale „atraktívny“ je ten, o ktorý sa treba usilovať. Čo robí príťažlivú bradu? Pre začiatok, na dotyk jemné vlasy bez krepovatenia s hladkou textúrou, silnými prameňmi a bez zamotania. Dôležitá je tiež zdravá, hydratovaná pokožka pod ňou, ktorá nevyzerá suchá ani šupinatá. Toto sú vaše ciele, teraz je tu vaše riešenie: olej na fúzy L3VEL3. Táto látka obohatená o dynamickú zmes prírodných olejov – vrátane arganového oleja – aktívne zlepšuje vzhľad a zdravie chĺpkov na tvári. Bude to sezóna brady po celý rok.

Kľúčové vlastnosti

  • Obohatené o unikátnu zmes arganového, mandľového, jojobového a kokosového oleja
  • Hydratuje a zjemňuje chĺpky fúzov, pričom ich rozčesáva a zabraňuje ich krepovateniu
  • Posilňuje a vyživuje vlasy na podporu epického, zdravého rastu fúzov
  • Pomáha redukovať suchú, podráždenú, svrbivú pokožku a nevzhľadné šupinaté lupiny
  • Bezoplachové zloženie je bohaté, ale nemastné a zanecháva fúzy neodolateľne voňajúce

S veľkou bradou prichádza veľká zodpovednosť; menovite povinnosť udržiavať chĺpky na tvári v špičkovom stave. Náš vlasový olej na fúzy robí prácu za vás so zmesou prírodných olejov, ktoré podporujú zdravý rast. Vďaka svojmu zloženiu sú aj hrubé štetiny jemnejšie, hladšie a lesklejšie, pričom skrotí krepovatenie a odstraňuje zamotanie. Zabraňuje tiež suchej pokožke a lupinám na fúzoch. Tento olej je bohatý, ale nemastný a vonia tak dobre, že sa budete chcieť pobozkať.

Arganový olej je len jednou z hlavných zložiek nášho prírodného oleja na fúzy. Arganový olej AKA tekuté zlato hydratuje vlasy, aby zabránil krepovateniu a zvýšil lesk. Posilňuje tiež vlasy, aby sa zabránilo lámaniu a vypadávaniu a dodáva im vzhľad plnej brady. Keď sa hlboko ponoríte do zloženia nášho oleja na fúzy, uvidíte mandľový olej (podporuje rast), jojobový olej (hydratuje a ošetruje) a kokosový olej (hydratuje a chráni a zároveň upokojuje pokožku). Pri pravidelnom používaní týchto vecí sa z vašej brady stanú epické kučery lásky, ktoré vzbudzujú túžbu.

Nemusíte byť génius, aby ste videli, že náš zmäkčovač brady funguje na viacerých úrovniach. Nielenže robí hrubé, kučeravé kožušinové náhubky úhľadné a hladké, ale pôsobí aj ako olej na rast fúzov. Aj keď z podbradníka neprejdete cez noc k drevorubačovi, budete obdarení silnejšími fúzmi, ktoré podporujú zdravý rast. A čo viac, tento olej zlepšuje pokožku ukrytú pod lapačom omrviniek. Ako každá bradatá legenda vie, svrbivá, šupinatá koža a fúzy sú pracovné riziká. Tento epický olej pomáha znižovať svrbenie a podráždenie, takže sa môžete sústrediť na to, aby ste vyzerali pekne a boli úžasní.

Aplikácia nášho oleja na fúzy je jednoduchá vďaka vstavanému kvapkadlu, ktoré dávkuje správne množstvo. Je to skvelý produkt pre použitie v domácnosti aj v holičstve, ktorý dokáže urobiť akýkoľvek typ fúzov zdravými, mäkkými, hladkými a silnými. Atraktívna brada? Tento olej napísal zákon príťažlivosti.


Veľkosť: 100ml


Ako použiť

Nalejte množstvo (2-4 kvapky) oleja do jednej dlane

Olej rovnomerne rozotrite v dlaniach a prstoch

Olej naneste na vlasy a pokožku pod nimi a rovnomerne ho rozotrite

Olej masírujte dlaňami alebo použite kefu na fúzy

€15,00 €9,99