Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Angry beards
Olej na bradu Angry Beards Murican 30ml
Angry beards

Olej na bradu Angry Beards Murican 30ml

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

      Poctivý český výrobok, stojací na 100 ročných skúsenostiam

      Orgazmus pre fúzy aj kožu

      Najlepšia vôňa, ktorú sme doteraz vytvorili

      Fľaštička zo špeciálneho fialového skla s prázdnym hrdlom

      Americká ropa

 

Hustá prasacina, kvôli ktorej sa bojovala nejedna vojna, taký je Murican Bear Oil, ktorý vznikol na featu s americkým barberom Kraigom Casebierom. S Kraigom sme spojili sily z jedného jednoduchého dôvodu, je to barber, ktorý má sám cez 40 rokov skúseností a jeho rodina strihá a upravuje fúzy už sto rokov. Navyše sa jedná o prvý olej s guľami, vitamínovými guľami.

 

Zloženie

Olej pôsobí proti svrbeniu, lupinám a taktiež ako kondicionér. Fúzy zanecháva jemnejšie a odolnejšie proti vonkajšiemu prostrediu. O to sa stará hlavne kombinácia arganového, mandľového, kokosového a ovseného oleja, ktorá má extrémne priaznivý vplyv na kvalitu fúzov. V neposlednej rade taktiež vitamínové gule, ktoré sa do oleja postupne uvoľňujú a keď ich vylovíte, tak môžete dať na fúzy.

 

Balenie 1 lf oz | 29,5735 ML

 

Používánie

Nalejte potrebného množstva do dlane, rovnomerne rozotrite medzi obe dlane, prípadne rozdrvte gule a votrite do fúzov až na kožu. Dobré je po aplikácii fúzy aj vykefovať, viď video. Doporučené dávkovanie je 1-2krát denne, prípadne kedy je potreba. „Kto maže, ten jede.“

€18,50