Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Angry beards
Okrúhla kefa na bradu Angry Beards Safe 6,7 cm
Angry beards

Okrúhla kefa na bradu Angry Beards Safe 6,7 cm

Perfektné prečesanie od korienku ku končekom

Kančie štětiny zasadené do bukového dreva

Stimulačný a antistatický efekt

Šikovný rozmer akurát do ruky

Plechový sejf


Není nad pořádné podrbání 

Používanie kartáča je pre fúzy nielen benefit, ale doslova nutnosť. Vďaka riadnemu kartáčovaniu odstraníte odumreté kožné bunky, a pokiaľ peočešete fúzy hneď po aplikácii olejčeka alebo balzámu, dosiahnete tím rovnomerného rozprestrenie prípravku po celej dĺžke fúzov. Naviac vďaka premasírovaniu pokožky kartáčom stimulujete rast fúzov. Jeden-dvakrát denne to ale stačí – aby ste si zbytočne nedráždili vrchnú vrstvu kože, ktorá môže zapříčiniť vypadávanie fúzov.


Konštrukcia

Táto kefa má priemer 6,7 cm a oproti ostatným kefám je dokonalo guľatý. Po celom obvodu má oblý výbrus, aby lepšie sadla do ruky. Vyrobená je z bukového dreva a osadená kančími štetinami, ktoré majú antistatické účinky, fúzy uhladí a poriadne prečeše. Veľkou výhodou je taktiež plechový sejf, v ktorom ho dodávame a nemusíte sa báť ho v ňom nosiť neustále pri sebe.

Používanie

Kartáčujte vždy po použití nějakého prípravku. Kartáčovaniu tak povediac nasucho se vyhnite, nielen že to derie, ale fúzy tím môžete polámať alebo poškodiť. Kartáčovať bradu jeden-dvakrát denne úplne stačí – aj tu platí, že menej je niekdy viac. Příliš časté kartáčovanie môže viesť k vypadávaniu fúzov.


€10,50