Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Angry beards
Obojstranný hrebeň na bradu (santalové drevo) Angry Beards
Angry beards

Obojstranný hrebeň na bradu (santalové drevo) Angry Beards

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Perfektné prečesanie od korienku ku končekom

Santalové drevo

Antistatický efekt

Dokonalý rozmer 100 x 60 mm aj tvar


Poctivých 10 cenťákov, ktorých padne do ruky ako uliatých je naviac balený v elegantnom čiernom púzdre z veganskej kože – 100% vegan, bio, gluten free. Vďaka tomu Vám nemusí robiť parádu len doma na poličke, ale môžete sa s ním ukázať aj vo vycibrenej spoločnosti.

Hrebeň sme urobili zo santalového dreva, hlavně pre jeho antibakteriálne účinky. Medzi ženami sa ale traduje, že očisťuje od hriech. Dalo by se teda povedať, že zakaždým, keď si budete prečesávať svoju pýchu na brade si vlastne budete čistiť aj karmu.


Konštrukcia

Náš hrebeň na fúzy má poctivých 10x6 cm, ale verte, že toto je 10 cenťákov, ktoré si zamiluje aj partnerka. Dvojitý typ zubov zaisťuje brilantné rozčesanie a uhladenie fúzov. Naviac je vyrobený zo santalového dreva, čo je perfektný materiál, při ktorom sa už nemusíte báť statickej elektriny.

Používánie

Hrebeň používají chlapi skôr s bradou, aby si rozčesali strapaté fúzy. K tomu se perfektne ten náš hodí. Rada zubov so širšími rozostupmi je ideálná na prvotné rozčesanie a potom príjde ku slovu strana s jemnejšími zubami, ktorá dotiahne dielo k dokonalosti. Ak je to aspoň trocha možné, tak rozčesávajte vždy po aplikácii olejčeka, balzámu alebo po vyšampónovaní.


€8,50