si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

NovonCount: 1

Značka Novon Professional sídli v Gelsenkirchene v západnom Nemecku. Spoločnosť realizuje celý cyklus tvorby a dodávky tovaru konečnému spotrebiteľovi vo viac ako 50 krajinách v štyroch regiónoch, ako sú Európa, Latinská a Severná Amerika a Blízky východ.


Výskumné, vývojové, dodávateľské a organizačné oddelenia mužskej značky pre holičstvo Novon Barber Club vyrábajú a predávajú výrobky profesionálnej kvality pre salóny po celom svete. Ich cieľom je vytvoriť nezabudnuteľný zážitok s inovatívnymi výrobkami pre ich zákazníkov po celom svete.


V súčasnosti sortiment spoločnosti Novon už zahŕňa produkty, ako sú vosk na styling vlasov, gély na vlasy, gély na holenie, krémy na holenie po holení, kolínske vody s klasickými a modernejšími vôňami a oveľa viac. Pri štúdiu sortimentu vás okamžite upúta pozornosť, čo je mimoriadne neobvyklý vzhľad balenia výrobkov na holenie a po holení, ako aj kolínske vody a styling vlasov. Navonok pripomínajú fľaše whisky, ktoré nám jasne naznačujú, že máme produkt pre skutočných mužov.


Tím značky Novon verí, že človek nepotrebuje zázrak, jednoducho si musí pamätať, že on sám je zázrak. Preto spoločnosť robí všetko pre to, aby sa s produktmi Novon cítila čo najvýznamnejšia.


Spoločnosť Novon uprednostňuje iný prístup a je odhodlaná robiť to najdôležitejšie - v prospech každého, kto si vyberie kozmetiku Novon Professional.

Show more Hide more