si barber?
Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €

Mr. Bear FamilyCount: 1

Mr Bear Family - skutočná značka starostlivosti o mužov vo Švédsku


V roku 2012 to začalo jednoduchým nápadom založeným na jednoduchej potrebe, prírodnom produkte, ktorý vám upraví a ošetrí vlasy na tvári. To bol začiatok ZNAČKY PRVEJ BEARDOVEJ STAROSTLIVOSTI VO ŠVÉDSKU. V priebehu rokov spoločnosť a vedomosti rástli. MR BEAR FAMILY teraz ponúka širokú škálu vysoko kvalitných ošetrujúcich produktov pre každodennú rutinu v rámci BEARD, SHAVING, SKIN & HAIR. Môžete dokonca nájsť úžasné prírodné produkty pre následnú starostlivosť o tetovanie.


DÔLEŽITÉ OTÁZKY

Z čoho je výrobok vyrobený? Aké látky chcem použiť na pokožku a vlasy? Čo sa stane, keď ho umyjeme a pôjde dolu odtokom? Kde sa vyrábajú výrobky a za akých podmienok? Prečo si zvoliť rodinu pána Medveďa?


ODPOVEDE

Použité prísady sú starostlivo vybrané a vysoko kvalitné. Pán Bear Family používa prírodné ingrediencie a snaží sa vyrábať produkty, ktoré fungujú v symbióze s našim telom a prírodou. Nie veľa ľudí to vie, ale pán Bear Family má svoje vlastné výrobné zariadenia, kde sami vytvárajú recepty, miešajú a vyrábajú väčšinu produktov. Napríklad každá plechovka balzamu na fúzy sa otvára, plní a zatvára ručne.


VÍZIA

Nesnažíme sa stať sa najväčšou svetovou značkou,

snažíme sa ponúkať tie najlepšie produkty na svete.


MISIA

Pán Bear Family sa snaží poskytnúť vám rovnaké skúsenosti ako akýkoľvek iný špičkový / komerčný produkt, a to bez akýchkoľvek kecov. Vždy existujú skratky, spôsoby, ako si veci uľahčiť, ale aby ste dosiahli skutočnú kvalitu, musíte ísť dlhou cestou a robiť to správne. Pán Bear Family ide po dlhej ceste!

Show more Hide more