Doprava zadarmo pri nákupe nad 39 €
Layrite
Matný krém na vlasy Layrite Natural Matte Cream 120g
Layrite

Matný krém na vlasy Layrite Natural Matte Cream 120g

Matný krém na vlasy Layrite Natural Matte Cream 120g je ľahký tvarovací krém na vodnej báze, ktorý dodáva textúru a vytvára flexibilné držanie pre celý rad štýlov. Flexibilné, stredné držanie udrží váš štýl na mieste po celý deň, pričom zanecháva vlasy jemné a prirodzené – nie sú tuhé ani voskové. Ľahké zloženie prírodného matného krému Layrite Pomade dodáva vlasom tvar a definíciu bez zaťaženia. Čistý matný povrch zanecháva vlasy prirodzene a zdravo, nie sú suché ani ploché. Mäkké, hladké zloženie sa rovnomerne distribuuje pre rýchlu aplikáciu. Opracovateľné (nie je potrebná voda). Charakteristická jemná krémová vôňa sódy.

  • Definícia bez krepovatenia pre vlnité + prirodzene kučeravé vlasy
  • Všestranné flexibilné držanie pre ležérne štýly.

Kľúčové ingrediencie:

  • Kaolínová hlina. Vosky prírodného pôvodu z listov brazílskej palmy a uhlia poskytujú prirodzenú štruktúrovanú povrchovú úpravu.
  • Uzamyká vlhkosť, poskytuje lesk a lesk a zároveň skrotí krepovatenie.

POKYNY

Naneste na suché a čisté vlasy. Začnite tým, že si nanesiete malé množstvo produktu do dlaní a rovnomerne ho rozotriete po oboch rukách. Naneste malé množstvo na oblasť ofiny pomocou končekov prstov a potom postupujte smerom od zátylku dopredu, pričom dbajte na to, aby ste produkt rovnomerne rozotreli po vlasoch.

Vytvarujte si vlasy do ľubovoľného tvaru a pridajte viac produktu pre väčšiu kontrolu. Urobte krok späť a obdivujte.

€18,50